Home > Places > To Eat/Drink > Graf Zeppelin

Graf Zeppelin

Vokiško stiliaus restoranas!
Meniu: įvairus, dienos pietūs
Stilius: vokiškas
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Restoranas „Graf Zeppelin“ – tai ilgai brandinta, keturių jaunų bičiulių svajonė, kuriai po ilgų peripetijų pagaliau buvo lemta išsipildyti. Vilniuje, dar labai nedaugelyje vietų, kavinėje, bare ar restorane, jus pasitinka patys svetingumo įstaigos šeimininkai.
 
Mes ir išsiskiriame tuo, jog ne tik mielai bendraujame su mus aplankiusiais svečiais, bet ir patys jiems atnešame patiekalus, įpilame gėrimo ar patiekiame kavą. Jūs visuomet bendraujate su tais žmonėmis, nuo kurių atmosfera restorane, patiekalų asortimentas ir kiti svarbūs dalykai ir priklauso. Todėl ir patys labai džiaugiamės kiekviena išgirsta pastaba ar naudingu pasiūlymu, galime žaibiškai reaguoti į netikėtai susiklosčiusią situaciją.
 
Mūsų misija – sukurti Vilniaus senamiestyje jaukią, šeimynišką oazę, paremtą žmogiškosiomis vertybėmis, o ne ekonominiais išskaičiavimais. Kur prie vakarinio vyno taurės susitinka dvi geros draugės pasidalinti savo įspūdžiais iš neseniai  patirtų nuotykių kur nors Viduržemio jūros pakrantėje. Ar būrys bičiulių prie alaus bokalo karštai aptarinėja vakarykščių krepšinio rungtynių teisėjavimo subtilybes. Galų gale, juk Vilnius – romantikos miestas, kuriame gyvena gražūs, labai geri, draugiški ir šilti žmonės.
 
Labai džiaugiamės, kad pirmieji mūsų svečiai taip pat buvo labai gražūs, šilti ir be galo romantiškai nusiteikę. Tai mums įkvepia pasitikėjimo ir dar sykį leidžia įsitikinti, jog tai ką darome yra ne veltui. Laukiame Jūsų, kartu ar po vieną, linksmų, liūdnų ar susimąsčiusių, bet tik gerų ir šiltų!
 
Guru apie šią vietą: įdomi vieta, kurioje gausu originalių, senovinių rakandų. Jei vokiečių kultūra tau įdomi – čia gali užsisakyti vokiškai paruoštų dešrelių, kurios nukels tavo mintis į Vokietiją!
 
Telephone:
+370 674 62949

Email:
info@grafzeppelin.lt

Address:
Savičiaus g. 9 LT-001127, Vilnius