Pagrindinis > Apie mus
Eventum Group – patyrusi, energinga, kūrybinga ir idėjomis trykštanti renginių organizatorių komanda. Mes puoselėjame Teisingą laisvalaikį ir kuriame renginius, kurie yra išskirtiniai, kupini tikrų emocijų ir palieka neišdildomą įspūdį. 
Bendradarbiaudami su daugybe patikimų partnerių visoje Lietuvoje, užtikriname Jums kokybiškas paslaugas, palankias kainas ir sklandų renginio įgyvendinimą. Organizuojame įmonių renginius, komandos formavimo užsiėmimus, mokymus ir konferencijas, taip pat nekomercinius, viešus renginius, asmenines šventes, išleistuves, stovyklas ir rūpinamės atskirais švenčių elementais pagal kliento pageidavimus. Pagrindinė įmonės veiklos kryptis – įmonių ir kooperatyvinių renginių organizavimas.

Mūsų Tikslas: kiekvieną organizuojamą renginį paversti išskirtiniu ir įsimintinu. 

Mūsų Misija ir Vizija: puoselėti Teisingą laisvalaikį ir padėti žmonėms atrasti vis daugiau naujų potyrių bei tikrų emocijų. Eventum Group siekia būti lyderiaujančia ir konkurencinga įmone Lietuvos rinkoje, turinčia Teisingo laisvalaikio organizacijos vardą bei tapti žinoma dėl savo organizuojamų renginių išskirtinumo, unikalumo ir kokybės.
 
Mūsų Vertybės: unikalumas, profesionalumas, kokybė, emocijų tikrumas, Jūsų laikas ir grįžtamasis ryšys. Pagrindinė organizacijos vertybė – Teisingas laisvalaikis ir Teisingas požiūris į renginius. Tai yra atsakingas, ne atmestinis požiūris į savo darbą, kiekvieną renginį ir klientą. Mums svarbu originalios idėjos ir jų išpildymas, kokybiškas paslaugų teikimas, tęstinumas, išbaigtumas, laimingas klientas ir išliekamoji renginių vertė – teigiamos, nepamirštamos emocijos.
 
Mes mokomės: Eventum Group komanda 2014–2015 m. dalyvavo projekto „Privatus verslas kūrybinių industrijų sferoje“ mokymuose. Iš viso išklausyta 270 mokymų valandų, aptartos 34 mokymų temos, kurios susijusios su kūrybiškumo plėtojimu, inovacijų taikymu, projektų valdymu, komandiniu darbu, klientų aptarnavimu, iškalbos menu, asmenybės ugdymu, laiko planavimu, streso valdymu, masinių renginių vadyba ir kitomis. 
 
Žalias krokodilas Laisvalaikio Guru – mūsų simbolis – tikras teisingo laisvalaikio ekspertas. Pasikliaudami jo rekomendacijomis šiame tinklapyje, išsirinksite puikiausią renginį vakarui, jaukią vietelę vakarienei ar gėrimui. Guru tikrina ir kruopščiai atrenka patikimas, išskirtines, Jūsų dėmesio vertas  švenčių vietas, pramogas, kavines ir barus, savo Facebook paskyroje dovanoja pakvietimus į kokybiškiausius renginius, o vasarą – į geriausius Lietuvos festivalius.
 
Atraskite Teisingą Laisvalaikį kartu su Eventum Group ir Laisvalaikio Guru!