Pagrindinis > Blog > Atsiliepimai

Atsiliepimai

Turėjome šaunią šventę, prie kurios prisidėjo “Eventum Group”. Džiaugiamės, kad pasirinkome būtent Jus, nes visus mūsų norus įgyvendinote be klaidų. Ačiū renginio organizatoriems už kantrybę, draugiškumą ir malonią komunikaciją viso bendradarbiavimo metu. Taip pat dėkojame už puikų mūsų idėjos įgyvendinimą likus vos dienai iki renginio.

Gabrielė Mikulėnaitė ,,EIS Group Lietuvapersonalo specialistė

 


Nuoširdžiai norime jums padėkoti už kokybiškai ir profesionaliai atliktą darbą organizuojant mūsų žiemos renginį. Jūs esate lankstūs, įsiklausantys bei turintys idėjų, ko ir reikia tikriems profesionalams. Džiaugiamės jus atradę, tikimės sklandaus tolimesnio bendradarbiavimo ateityje bei drąsiai rekomenduotume jūsų komandą kitiems!

,,Finėjas Groupkolektyvas

 


Labai džiaugiamės, kad organizatoriai ne tik klauso, bet ir girdi. Pateisino 100% kliento lūkesčius. Konkretumas, operatyvumas, kūrybiškumas ir patikimumas  - mums svarbiausi elementai bendradarbiaujant. Komanda atliko darbą nepriekaištingai.   Tobulai paruoštas ir įgyvendintas scenarijus nuo pradžios iki galo. Ačiū!!!“

,,Philip Morris Lietuvakolektyvas

 


Organizatorių darbas pavyzdinis - sklandžiai, operatyviai  sprendžiami bet kokie iškilę klausimai prieš, per ir po renginio. Pateisino visus mūsų lūkesčius ir dar daugiau. Renginys paruoštas puikiai, visos veiklos įdomios, linksmos, pritaikytos pagal įmonės poreikius. Su tokia komanda bendradarbiauti yra vienas malonumas.

Erika Židonytė ,,Infoera marketingo vadovė

 


Ir vėl puikus renginys! Labai tinkamai mūsų kolektyvui parinkta vakarėlio tema ir programa bei puikus organizatorių darbas tiek planuojant renginį, tiek jo metu.  Ačiū ir iki sekančio karto! 

Julija Jarmalė ,,Northern Baltic komunikacijos vadybininkė

 


Dėkojame už puikiai suorganizuotą renginį, pilnai išpildytus visus poreikius, bendravimą iki renginio ir jo metu, pasitikėjimą.

Kristina Misevičiūtė ,,ALD Automotive klientų aptarnavimo vadovė

 


Ačiū Eventum visai komandai. Girdėjom, kad jūs profesionaliai darot renginius, bet dabar teko ir mums patiems įsitikinti ir nesigailim, kad kreipėmės į jus. Įmonės vakarėlis buvo Super, idėja traukinį padaryti vakarėlį pavyko 100 proc. Komandos dėka viskas buvo išpildyta ir padaryta profesionaliai. Ačiū jums !

 ,,Alna kolektyvas

 


Ačiū už be priekaištų atliktą darbą ir sukurtą mums linksmą, gražią ir įsimintiną šventę.

Kristina Černiauskienė ,,Integre rinkodaros ir pardavimų vadovė

 


Darbas su jumis tapo tikru malonumu. Jūsų profesionalumas, nuostabios idėjos gimstančios čia ir dabar, jūsų taktiškas bendravimas, jūsų gebėjimas nerodyti įtampos, o netgi nuraminti, tylus, lyg nematomas komandos drabas renginio metu, yra neįkainuojami. Jūs tikrai žinote, ką darote. Šaunuoliai!

Giedrė Stankevičiūtė ,,Roto Frank“ atstovybės Lietuvoje vadovė

 


Esame be galo patenkinti Eventum Group darbu. Renginys tikrai buvo prabangus ir iškilmingas, o savo darbą atliko savo srities profesionalai. Kiekviena detalė buvo suderinta ir daug dėmesio skiriama užsakovui. Ačiū ir ilgų gyvavimo metų.

Aurelija Indriulytė, „KG Constructions“ personalo vadovė

 


Renginys buvo puikus (kaip sako kolegos kartelė kitiems metams užkilo aukštai). Užimtumas buvo pilnas, dekoracijos,  programos –užimtumo laiko išdėstymas idealus, organizatorių renginio eigos koordinavimas  be priekaištų.

„IVP Partners“ kolektyvas


Trumpai apie organizatorių darbą iki renginio ir renginio metu: aiški komunikacija, terminų laikymasis, malonus bendradarbiavimas ir rūpinimasis kiekviena detale. Renginys atitiko mūsų lūkesčius, dėkojame Jums!

Viso UAB „Neste Lietuva“ kolektyvo vardu dėkojame UAB „Tekvila“ komandai už puikiai suorganizuotą šventę, rūpinimąsi ir bendradarbiavimą nuo pat idėjos gimimo iki išbaigto galutinio rezultato!

Turėjome galimybę dalyvauti tradiciniais raštais apipintoje Neste Lietuva žiemos šventėje, kurioje į savo kilmę pažvelgėme per šiuolaikinę prizmę.

Edita Mikėnė, „Neste Lietuva“ administratorė/ HR koordinatorė


„Eventumgroup“ komanda nepabūgę nei laiko stokos, nei temos įgyvendinimo iššūkio sukūrė puikią atmosferą ne tik renginio metu, bet ir visam procesui iki jo! Didelis ačiū už kantrybę ir visapusišką atsidavimą derinant renginio detales bei greitą reakciją įvykstant netikėtiems pakeitimams. Labai džiaugiamės bendradarbiavimu viso proceso metu. Esate puiki, kūrybiška bei ribų neturinti komanda, linkim sėkmės ateities projektuose!

UAB „Tieto Lietuva“ kolektyvas


Eventum Group – partneris, kuris ne tik klausė, bet ir girdėjo visa, ką sakėme nuo paties pirmojo mūsų susitikimo. Atsižvelgė į visiškai visus poreikius, išpildė kiekvieną užgaidą, pažėrė puikiausių idėjų šventei, susitvarkė su visais paskutinės minutės pakeitimais, kaip kad priklauso profesionalams.

Spaudžiame dešinę ir nuoširdžiai dėkojame už patį smagiausią, gražiausią, inovatyviausią 2016 Tele2 Kalėdų vakarėlį. Seniai tokio nesame turėję.

Dirbdami su Eventum Group, esam tikri, džiaugsitės ne tik jų suruoštu renginiu Jums, bet ir organizavimo bei ruošimosi procesu. Tai jaunatviškų, kūrybingų, įsitraukusių, džiugių žmonių komanda, su kuria darbas nuo pačios pradžios iki paskutinės minutės bus vienas malonumas. 

Monika Čiūraitė, „Tele2“ pirkimų projektų koordinatorė


Puiki komanda, puikiai atliko savo darbą, viską sustygavo iki galo, daug dėmesio skyrė pasiruošimui ir renginio metu. Labai patiko vedėjas, puikiai įvedė į temą. Rekomenduotume ir kitoms įmonėms dirbti su šia renginių organizavimo komanda. 

UAB „Baltic Ground Services“ kolektyvas


Eugesta fermerių juokas po vasaros sąskrydžio šventės aidėjo dar tris dienas ir grįžus į ofisus. Ačiū jums už geras šventės idėjas, puikų organizavimą, atsakingumą ir rūpestį iki smulkių detalių. Labai maloniai nustebino įmonės vidinius organizatorius netikėtomis staigmenomis – žirgu ir tuo, kad galėjome ir mes atsipūsti ir pasilinksminti su kolegomis. 

UAB „Eugesta“ kolektyvas


Miela Gabriele, 

Noriu padėkoti iš visos širdies už nuostabiai organizuotą ir išieškotą mano šventę. Buvo nuostabu, kad viso renginio metu Jūs jautėte mūsų lūkesčius ir darėte viską, kad renginys būtų toks nuostabus. Esu tiesiog labai laiminga, kad kreipiausi į  Eventum Group  ir  sutikau Jus. Sugebate puikiai suprasti, jausti ir bendrauti su žmonėmis. Sėkmės Jūsų tokiame reikalingame darbe ir toliau džiuginti žmones.

Diana Jatužienė


Labai atsakingas požiūris į kliento poreikius. Dėmesingumas detalėms, kūrybiškumas, malonus bendradarbiavimas.

UAB „Kika“ kolektyvas


Renginys puikus, kuris patiko mūsų kolektyvui. Prasiblaškėm ir pasilinksminom iš visos širdies, bei visą vakarą niekuo nereikėjo rūpintis! Ačiū Jums ir visam Jūsų kolektyvui, ypač Gabrielei. Bendras įvertinimas – 10!

„IVP PARTNERS“ kolektyvas


"Buvo labai smagu ir lengva dirbti bei lengva pasitikėti. Visi sprendimai buvo priimti atsižvelgiant į mūsų poreikius, o kokybė visada pirmoje vietoje. Labai smagu, kai gali pasitarti ir pasitikėti jūsų suteiktais pasiūlymais. Pasiūlymo ir įvairių idėjų gausa maloniai nustebino. Tad pareigingumas, kokybė, paslaugumas - pagrindiniai dalykai, dėl kurių ir toliau norėsime bendradarbiauti bei kitiems rekomenduosime."
"AB SEB bankas" Business Coordinator Sandra Mrazauskaitė

Renginio metu dirbo komanda, tad ir renginys įvyko sklandžiai bei buvo įgyvendintas atitinkant visus lūkesčius. Ačiū už puikų laiką! UAB “ALD Automotive” kolektyvo vardu norime padėkoti Jūsų komandai už nuostabų “ALD Automotive Lithuania dešimtmečio skrydį pirma klase”. Didelis AČIŪ organizatoriams Kazimierui bei Gretai už idėjas, užgaidų bei pageidavimų pildymą, už  operatyvų ir smagų organizavimą bei puikią „kelionę“. Taip pat tariame didelį AČIŪ renginio vedėjui, Domantui Bugailiškiui, už  profesionaliai atliktą darbą, už visas apgalvotas detales bei puikiai įgyvendintą idėją „Skrydis per pasaulį pirma klase“. Domantas viso kelionės metu buvo ne  tik „lėktuvo šturmanas“, bet sugebėjo pasirūpinti visais keleiviais, vietoje ir laiku pasakyti šmaikštūs juokeliai paliko gerą nuotaiką bei sukūrė jaukią vakaro nuotaiką. Tai buvo ne tik renginio vedimas pagal  scenarijų, bet ir profesionalus laviravimas tarp atsiradusių situacijų,  kurios nebuvo numatytos. Dar kartą AČIŪ!!! Linkime Jums ir toliau išlikti lanksčiais, kūrybiškais bei siekiančiais kuo geriau realizuoti klientų lūkesčius.
"ALD Automotive" kolektyvas

ŠAUNUOLIŲ KOMANDA, TAČIAU PIRMA VIETA GRETAI!!! VERTI REKOMENDACIJŲ. JEIGU DARBUOTOJAI KLAUSIA, KAS ORGANIZAVO, KAD PASIŪLYTI KITIEMS, AR GALI BŪTI KAS GERIAU :)))

Šventė buvo tikrai vykusi, tema pilnai išpildyta. Smagu tai, kad po šventės neteko girdėti nė vieno neigiamo komentaro. Atvirkščiai – buvo tik teigiami atsiliepimai. Banko valdybos nariai taip pat neliko abejingi ir išreiškė padėką renginio organizatoriams. Priėmėme labai teisingą sprendimą renginio organizatoriumi pasirinkdami „Eventum Group“. Ačiū prie šventės organizavimo prisidėjusiai komandai! Visus komponentus vertiname labai teigiamai. Sunku būtų išskirti kažkurį vieną – šventės dalyviai  pagal savo pomėgius jį įvardintų skirtingai. Kiekvienas galėjo rasti veiklos ir užimtumo pagal savo poreikius. O tai ir yra svarbiausia!

Esame labai dėkingi už mūsų renginio įgyvendinimą bei patenkintus renginio svečius. Sutaupėme daug laiko, kadangi visomis smulkmenomis buvo pasirūpinta idealiai.

Renginio vedėjas Viačeslavas buvo nuostabus ir nepakartojamas! Didžiausi jam linkėjimai! Muzikinės grupės klausytumėme ir klausytumėme –buvo labai smagu. Su renginio organizatoriais dirbtumėme ir dirbtumėme – viskas buvo puiku! :) Buvo nuostabiai linksmas, sklandžiai ir tiesiog tobulai suorganizuotas įmonės kalėdinis renginys. Nuoširdžiausias ačiū „Eventum Group“ komandai! Dabar visada žinosim į ką kreiptis, norint puikios šventės. Sėkmės Jums ir iki pasimatymo!

Dear company Eventum Group!!! We want to express sincere gratitude for the organization of our event! After a party we heard many kind words! Our guests very much liked everything! Beginning from registration, finishing with a highly topical program which you suited to us! Our family is very grateful to you! For your professionalism! For your help! Our children were very happy!! Separate thanks to your coordinator - Greta! If not Greta, at us anything it wouldn’t turn out! Thank you very much!

Ačiū „Eventum Group“ už nuostabų Kalėdinį vakarą bei Gretai už nuoširdų bendradarbiavimą! Labai visiems patiko baras Origamis ir jų kokteiliai, tikrai rekomenduočiau toms įmonėms, kuriose dirba daug jaunų žmonių ;) Taip pat didžiausios pagyros ir liaupsės renginio vedėjui Domantui, kuriam buvo tikrai nelengva.

Šventės dalyviai buvo mielai nustebinti šių metų išvažiuojamuoju kalėdiniu renginiu. Toks, koks buvo, turbūt originaliausias, kokį esame turėję ir dalyvavę. Kai kurie darbuotojai netgi tvirtino, kad tai buvo vienas įdomiausių įmonės renginių, nors daugelis buvo iš pradžių nusiteikę gana skeptiškai, išgirdę temą bei tai, kad 3 val. būsime lauke. Svarbiausia – kvietime į renginį neatskleisti visų kortų, tik minimaliai apibūdinti šventės pobūdį ir palikti daug paslapties – sėkmė garantuota :). Be to, bene svarbiausias akcentas, kurio suplanuoti nepavyksta – tai sniegas. Mums labai pasisekė – atvykę į miško sodybą atradom tikrą žiemą.

Jūsų rengiamos šventės nei karto nenuvylė. Buvo labai daug malonių netikėtumų, išmonės organizuojant, paslapčių, kurios vėliau pasiteisino. Gyventi iki šventės laukime ir žinant, kad bus siurprizų - savotiškas džiaugsmas su truputėliu nerimo. Tiesiog ačiū Jums, Jūsų kolektyvui ir tik pas Jus kreipsiuosi ateityje, nes švenčių dar nusimato, o kadangi ne vieną kartą patikrinti, tai pasitikėjimas Jūsų organizuotomis šventėmis didelis.
Nijolė Baleišienė

Į „Eventum Group“ kreipėmės dėl siūlomos programos BALTŲ DVASIA ir likome labai patenkinti įdomia, išskirtine pramogine, edukacine renginio dalimi. Dalyviai džiaugėsi galėję pažaisti senovinius žaidimus, išmėginti ieties mėtymą. Nemažiau sužavėjo grupės „ByTikZyz“ pasirodymas, linksmai įtraukęs šokti, bei puikiai tikęs prie renginio tematikos. Jauki miške įsikūrusi sodyba „Tarp pušų“ tik sustiprino renginio dvasią. Maistą teikusia įmone esame patenkinti, maistas buvo skanus, personalas paslaugus ir rūpestingas. Eventum Group siūlomas renginys BALTŲ DVASIA sudomino išsiskiriančia iš kitų siūlomų renginių pramogine, edukacine programa. Dalyviai džiaugėsi galėje pažaisti senovinius žaidimus, išmėginti ieties mėtymą, ragauti pačių ant laužo pasigamintą troškinį, pašokti jau pamirštus šokius. Dėkojame „Eventum Group“ komandai, kad įsiklausė į visus keliamus pageidavimus ir juos įgyvendimo.

Esame labai patenkinti Jūsų organizuotomis šeimos šventėmis. Originalių idėjų pasiūlymas ir įgyvendinimas pranoko lūkesčius. Džiugu, kad buvo atsižvelgiama į individualius pageidavimus, skubiai reaguojama į pasikeitusią situaciją. Švenčių dalyviai ir svečiai buvo sužavėti. Dėkojame ir linkime jaunam kolektyvui didelės sėkmės.
Lolita Sriubaitė

Tikrai nenusivylėm! Išties smagu buvo tiesiog pateikti pageidavimus, o visu kitu pasirūpinot Jūs. Šventė buvo puikiai suplanuota, būtent tokia, kokios ir norėjome. Labai smagiai praleidom laiką, smagi estafetė, koncertas, vakarėlis ir dar krokodilą pamatėm :) Svarbiausia, visi galėjom atsipalaiduoti ir tiesiog linksmintis. Be to, už tą pačią sumą, ką būtume patys išleidę, jūs organizuodami padarėte tikrai daugiau.
Gerda Sakalauskaitė nuo MF06 kurso

Ačiū „Eventum Group“ renginių organizatorei Deimantei už puikiai suorganizuotas dukters vestuves. Ačiū už tai, kad šventė buvo šiuolaikiška, elegantiška ir nepaprastai paprasta. Tokia, apie kokią gali tik pasvajoti. Ačiū už nestandartinius sprendimus, malonų bendravimą. Už tai, kad viso renginio metu aš galėjau būti visiškai rami ir nesirūpinti, kad viskas būtų vietoje ir laiku. Už tai, kad mano lūkesčius įgyvendinote, lyg tai būtų Jūsiškiai . Ačiū, kad esate! Ir ačiū, kad kaina tikrai nekanda :) :)

Ačiū Jums, už Klubynes, viskas tikrai buvo neblogai. Iš kolegų girdėjau vien gerus atsiliepimus, jokių blogų ir piktų ar nepatenkintų komentarų nebuvo :) tik kai kurie buvo nepatenkinti, kad mano komanda laimėjo, sakė, kad aš sukčiavau, bet tai juk netiesa! :) Viskas kaip ir neblogai, barai buvo visiems įdomūs, skirtingi, ir užduotys nieko buvo, gal kaikur norėjosi dar daugiau užduočių, kaip pvz protmūšis, tikrai smagi užduotis. Tikrai niekam nuotaikų nepagadino prastas oras, viskas manau pasisekė. Valio!
BPT Real Estate kolektyvas. 

Esame patenkinti Eventum Group darbu organizuojant kalėdinį renginį nuo pat pasiūlymo pateikimo iki visiško renginio scenarijaus išpildymo. Tikiuosi, dar organizuosime ne vieną renginį kartu su „Eventum Group“.

Jauni, entuziastingi, kūrybiški, darbštūs ir geranoriški darbuotojai. 

Visai „Eventum Group“ komandai ir ypač Tau, Tomai, dėkui už darbą organizuojant mūsų išleistuves: už Jūsų mintis, pasiūlymus ir visą darbą – pradedant vietos pasiūlymais ir baigiant Dainavos tvarkymu 5 val. ryto. O jei kas ir atsitikdavo neplanuoto (pvz. balionai – greit būdavo randamas sprendimas; todėl ir reikia visada iš anksto turėti tiek rekvizitus, tiek visus suderinimus, nes išvengiama streso, jei kas neplanuotai atsitinka, o taip visada atsitinka..) Su Jumis buvo lengva ir smagu darbuotis!

Buvo neramu, kad viskas per daug sklandžiai :)