Pagrindinis > Mūsų darbai > 7 Fridays | Renginių...

7 Fridays | Renginių ciklas 2013

UŽSAKOVAS: baras 7 Fridays
DATA: 2013 10 20
VIETA: baras 7 Fridays
 
  
 
2013 m. rudenį „Šauni vietelė“ pakeitė savo pavadinimą į „7 Fridays“. Kartu su nauju sezonu startavo ir renginių ciklai: Studentų diena,  7 Fridays kvizas, Penktadieniniai pašnekesiai bei gyvos muzikos vakarai.
 
Pirmadienis. Studentų diena. Kiekvieną pirmadienį bare 7 Fridays - Studentų diena!Studentai, su savo studento pažymėjimais (LSP) prieš paskaitas, po paskaitų bei vakare prieš miegą „7 Fridays“ bare gauna dviejų litų nuolaida VISKAM!! Atmosfera rūpinasi gyvo garso koncertai, kuriuos galima išvysti per 7 Fridays baro ekranus.
 
Antradienis. 7 Fridays kvizas. 7 Fridays kvizas - tai protų mūšio principu parengtas žaidimas, kurio metu galima ne tik pasukti smegenėles, bet ir smagiai praleisti laiką!7 Fridays kvizą sudaro 4 etapai po 10 klausimų ar užduočių. Klausimai įvairiausiomis temomis, o papildomas 5 etapas leis išbandyti savo jėgas užduotyse su Xbox žaidimų konsole ir kinect’u.
 
Ketvirtadienis. Penktadieniniai pašnekesiai. Kodėl ketvirtadieniais? Todėl, kad bare „7 Fridays“ kiekviena diena penktadienis! Tai intelektualiai šmaikštūs, įdomūs ir prasmingi pokalbiai su visuomenės veikėjais – kurie savo veikla skatina pažinti, kuria, atskleidžia vertingus, reikalingus ir svarbius dalykus, kiekvienam iš mūsų. Kiekvieną ketvirtadienį „7 Fridays“ bare svečiuojasi įvairių sričių ir požiūrių visuomenės veikėjai – menininkai, organizatoriai, keliautojai... Vakaro metu Jie pasakoja apie save ir savo veiklas, dalinasi savo požiūriu ir patirtimis, diskutuoja apie kultūros ir Vilniaus gyvenimo aktualijas.
 
Šeštadienis. JAMESON live pristato! Kiekvieną šeštadienį 7 Fridays bare – gyvos muzikos vakarai Jameson Live, kurių metu išvysite ir išgirsite galbūt jau girdėtus ir mėgiamus atlikėjus, kurie garantuos jums geros muzikos dozę, o Jums nežinomi atlikėjai nustebins ir padovanos puikius akustinius pasirodymus.