Pagrindinis > Mūsų darbai > Dainos stovykla 2012 |...

Dainos stovykla 2012 | Projektas

UŽSAKOVAS: Asociacija "Šventė visiems", Teisingo laisvalaikio organizacija "Eventum Group"
DATA: 2012 07 30
VIETA: Telšiai
DALYVIŲ SKAIČIUS: 14
 
  
 
2012 m. rugpjūčio 1 – 5 dienomis, Telšiuose vyko pirmasis – edukacinis muzikos projektas „Dainos stovykla“. Projektas skirtas jauniesiems Lietuvos muzikos kūrėjams. Virš 10 projekto dalyvių tobulino savo gebėjimus ir kūrinius padedant mokytojams:
  • kompozitoriais – doc. Laimiu Vilkončiumi, Vladu Klimu;
  • literate Erika Drugyte;
  • vizituojančiais dėstytojais, dainų autoriais bei prodiuseriais Linu Adomačiu ir Kęstučiu Jablonskiu.
Tai investicija į jaunąją kartą, siekiant, kad ateityje lietuviškos muzikos produktas būtų originalesnis, profesionalesnis ir kokybiškesnis. Ši stovykla – tai galimybė kvalifikuotų mokytojų pagalba atsiskleisti jauniems kūrėjams, propaguojantiems lietuviškas autorines dainas. Trys geriausi stovyklos mokiniai bus atrinkti pasirodymui gyvos dainos festivalyje „Aš toks vienas“ kartu su garsiausiais Lietuvos atlikėjais.
 
Stovykloje dalyvavo 11 jaunųjų kūrėjų iš Vilniaus, Švenčionėlių, Plungės, Mažeikių, Šilalės ir Telšių. Kūrėjai buvo atrinkti remiantis jų pasirodymais tokiuose žinomuose renginiuose kaip Bardų festivalis „Akacijų alėja“, Vilniaus tarptautinis dainuojamosios poezijos festivalis „Tai – aš“, taip pat Vilniaus kolegijos menų fakulteto ir kitų Lietuvos muzikos pedagogų rekomendacijomis bei Jaunųjų kūrėjų konkurso Telšiuose rezultatais.
 
Trys geriausi mokiniai ir projekto dalyviai savo kūrybą pristatė didžiojoje Gyvos dainos festivalyje „Aš toks vienas“, kuris vyko rugpjūčio 8tą, prie Germanto ežero.