Pagrindinis > Mūsų darbai > DNB bankas | DNB...

DNB bankas | DNB Future

UŽSAKOVAS: AB DNB Bankas
DATA: 2015 06 20
VIETA: Poilsio ir renginų centras „Alaušo slėnis"
DALYVIŲ SKAIČIUS: 700
PARTNERIAI: pagrindinis renginio vedėjas Mindaugas Stasiulis, vedėjas ir gatvės cirko artistas Viačeslavas Mickevičius, „Rootslive” projektas „Shorena Rocks”, „T&K duo”, iliuzionistas Algimantas Frankonis, „Vilniaus kojūkininkai”, mokslininkų fizikos šou „N-2”, orientacininkai - alpinistai „Montis magia”, „Šviesiai garsiai“, ugnies šou „Liepsnose.lt", netradicinio sporto ekspertai „Extreme delight”, dviračių minimo varžybos „Kulšių kovos”, stalo futbolas „Foosin.lt”, jėgos projektas „Project Mayhem”, kūrybinės filmavimo dirbtuvės su Sandra Latanauskaite, momentinis nuotraukų spausdinimas „Printaprint”, fotografai „Goodlife”, „Boom burgers” ir kiti. 

  

Kaip visi žino, DNB bankas yra stipri, inovatyvi ir sparčiai pirmyn žengianti įmonė. Šiuo metu statomas naujas DNB pastatas, kuris siejamas su nauja banko pradžia, inovacijomis, naujais vėjais įmonėje ir banko kolektyve, todėl DNB labai „lipo” tema FUTURE. DNB kiekvieną vasarą organizuoja vasaros sąskrydį, kuriame labai svarbią vietą užima sportinės varžybos. Šiais metais išliko standartinės sporto žaidynės, tačiau taip pat „įpūtėme naujų vėjų” su netradicinėmis sporto rungtimis, tokiomis kaip pripučiamas futbolas / krepšinis/ kulšių kovos. Šiame renginyje buvo ne tik netradiciniai sporto variantai, bet ir parinkta kitų įdomių netradicinių, ne kiekvienam matytų, veiklų, pvz., gatvės cirkas, mokslininkų fizikų pasirodymas, stebinantis jėgos sportas, per Instagram aplikaciją spausdinamos nuotraukos, netradicinis renginio dekoras ir pan. – visa tai kartu sudėjus turėjome FUTURE - nestandartinį DNB renginį. Viso renginio metu buvo išlaikytas jausmas „čia ir ten” – dabartis ir ateitis, kosmosas, kažkas nesuvokiamo, kažkas paslaptingo. DNB ateitis – tai daug spalvų, netikėti deriniai, ryškios, nenatūralios spalvos, blizgučiai, inovacijos, neįtikėtini žmonių sugebėjimai. 
 
Atsiliepimas:
 
Šventė buvo tikrai vykusi, tema pilnai išpildyta. Smagu tai, kad po šventės neteko girdėti nė vieno neigiamo komentaro. Atvirkščiai - buvo tik teigiami atsiliepimai. Banko valdybos nariai taip pat neliko abejingi ir išreiškė padėką renginio organizatoriams. Priėmėme labai teisingą sprendimą renginio organizatoriumi pasirinkdami Eventum Group. Ačiū prie šventės organizavimo prisidėjusiai komandai! Visus komponentus vertiname labai teigiamai. Sunku būtų išskirti kažkurį vieną - šventės dalyviai  pagal savo pomėgius jį įvardintų skirtingai. Kiekvienas galėjo rasti veiklos ir užimtumo pagal savo poreikius. O tai ir yra svarbiausia!
DNB banko kolektyvas