Pagrindinis > Mūsų darbai > ELEKTROBALT | 3-IASIS DEŠIMTMETIS...

ELEKTROBALT | 3-IASIS DEŠIMTMETIS GETSBIO STILIUMI

UŽSAKOVAS: „Elektrobalt"
DATA: 2018 01 05
VIETA: Viešbutis Narutis, Vilnius
DALYVIŲ SKAIČIUS: 70
 

Elektrobalt kasmetinio žiemos renginio metu pasinėrė į nenuspėjamo Getsbio, trečiojo dešimtmečio vakarėlio sūkurį. Prabangioje ir Kalėdų dvasia spinduliuojančioje viešbučio “Narutis” kolonų salėje susirinkusius svečius pasitiko saksofono garsai bei lošimo kambarys, kur kiekvienas vakaro dalyvis galėjo pažaboti savo azartą bei išlošti vakaro pinigų. Trečiojo dešimtmečio dalyvius įamžino šaržistas, kuris sukūrė bendrą įmonės paveikslą ir svečių šaržus. Visą vakarą kaupti svečių pinigai, kuriuos gaudavo dalyvaudami veiklose: ruletėje, loterijoje, žaidimuose, spinduliuodami gera energija, nebuvo išvaistyti veltui – vakarėlio įkarštyje prasidėjęs aukcionas privertė visus susirinkusius savo turimas surinktas lėšas atiduoti už parduodamą prizą.

Šio Getsbio vakarėlio siela tapo Nijole Pareigytė-Rukaitienė, kuri išjudino kiekvieną svečią savo kerinčia šypsena, dainomis ir energija, kuri būdinga trečiojo dešimtmečio vakarėliui.

Vakaras buvo kupinas įvairių žaidimų, kurie Elektrobalt kolektyvą tik dar labiau sujungė. Drąsų Elektrobalt moterų kolektyvo šokio pasirodymą vainikavo barmeno Rapolo šou po kurio sekė tikrasis vakarėlio šėlsmas. Svetingasis Getsbis laukia ir Tavęs savo vakarėlyje.