Pagrindinis > Mūsų darbai > Eltel Networks| Pojūčiai

Eltel Networks| Pojūčiai

UŽSAKOVAS: UAB „Eltel Networks“
DATA: 2016 06 17
VIETA: Kaimo turizmo sodyba „Mingės egzotika“
DALYVIŲ SKAIČIUS: 60
 
  
 

25 – eri metai – didelė, svarbi, brandi proga. Tai laikas pasidžiaugti tuo, kas jau nuveikta, prisiminti svarbiausias “Eltel Networks” gyvavimo akimirkas, padėkoti visiems už nuveiktus darbus ir pasidžiaugti jau esama stiprybe, vienybe, galia.

Per tokį ilgą laiką įmonė perėjo ir per ugnį, ir per vandenį, kilo ore bei leidosi ant žemės. Būtent todėl  „Eltel Networks“ jubiliejų įamžino subtiliai visus 25 įmonės apžvelgiant per pagrindines visatos stichijas! Išskirtinio ir įsimintino renginio metu visi darbuotojai bendrai, per specialias veiklas pajautė žemės, vandens, ugnies bei oro jėgas, o penktoji stichija buvo  bendra  įmonės stichija, kurė renginio metu. 

  
 

Savo stichijų jubiliejų „Eltel Networks“ pradėjo plaukdami laivu iš Klaipėdos į Mingės kaimą. Plaukdami neleido laiko veltui ir dalyvavo protmūšyje sticijų tematika. Atplaukę į Mingės kaimą, „Eltel Networks“ darbuotojai iškėlė įmonės vėliavą ir buvo kviečiami valgyti tradicinės Mingės žuvienės.  Pasistiprinę dalyviai mėgavosi dvejomis stichijomis oro ir vandens. Vieni išbandė vandens pramogas plaukiodami su padanga traukiama katerio. Kiti sukosi šokio sukūryje ir mokėsi naujų žingsnelių.  Norintys šiek tiek ramybės galėjo pasikaitinti pirtyje arba skanauti šviežiai rūkytos žuvies.

Vakarą vanikavo ugnies stichija su ugnies fakyrais bei muzikinės grupės koncertas.