Pagrindinis > Mūsų darbai > FL Technics Jets |...

FL Technics Jets | Trečiasis dešimtmetis

UŽSAKOVAS: FL Technics Jets
DATA: 2014 12 05
VIETA: Café-bar ("Neringos" baras), Vilnius
DALYVIŲ SKAIČIUS: 50
PARTNERIAI: Šviesiai garsiai

Trečiasis dešimtmetis, džiazo amžius: prohibicijos įstatymas, Chanel No. 5 kvepalai, pirmasis įgarsintas filmas, Peliukas Mikis, šampanas, Čarlstonas ir fokstrotas iki paryčių – taip savo kalėdinį vakarėlį šventė įmonė „FL Technics Jets“ . 1920-ųjų laikotarpio teminis vakarėlis – puikiai kalėdiniui laikotarpiui tinkanti šventė, kadangi moterys turi progą pasipuošti išskirtinėmis tų laikų suknelėmis, o vyrai taip pat puikiai įsijaučia į trečiojo dešimtmečio džentelmeno rolę su viskio taure ir cigaru rankoje. Renginio aplinkoje dominavo aukso spalva, grakščioji vakaro dainininkė Vytautė Pupšytė atliko džiazą, vakaro svečiai žaidė azartinius žaidimus, leido laiką prie viskio taures, mėgaudamiesi ir niekur neskubėdami.

Programoje:

  • Vakaro vedėjo Manto Stonkaus veikla – nebylaus filmo įgarsinimas, moterų ir vyrų šokių kova, protmūšis trečiojo dešimtmečio tema ir kita.
  • Šaržistas Zenonas piešė renginio dalyvių šaržus
  • Ruletės žaidimas, įtraukęs visus svečius
  • Viskio stalas
  • Vytautės Pupšytės trio pasirodymas 

Įmonės FL Technics Jets atsiliepimas: 

Patiko visa renginio koncepcija. Puikiai "pagauta" renginio idėja, mintis, kuri vakaro metu buvo išpildyta iki galo. Programos eiga, žaidimai, įvairios veiklos - įtraukė visus renginio dalyvius, leido įsijausti į norėtą sukurti 30-ųjų atmosferą. Mūsų didelės padėkos ir komplimentai vedėjui ir muzikantams, kurie buvo puikūs. Vedėjui už žaidimus, komentarus, bendravimui su dalyviais. Atlikėjams ir ypatingai - Vytautei - už šilumą, nuoširdumą, puikų atlikimą ir tai, kad sukūrė mūsų norėtą tikro vakarėlio sceną iš Great Gatsby.