Pagrindinis > Mūsų darbai > La Crepe | Renginių...

La Crepe | Renginių ciklas 2013

UŽSAKOVAS: La Crepe
DATA: nuo 2013 06 01
VIETA: VCUP stogas, Vilnius
 
  
 
2013 metų vasarą „La Crepe Terrasse“, esančioje ant VCUP stogo, Eventum Group organizavo renginių ciklus. Norint, kad restorano publika ateitų ne tik pavalgyti ir pabendrauti, tačiau ir smagiai praleisti laiką, pamatyti bei sužinoti kažką naujo, buvo organizuojami keturi vakarai per savaitę, skirtingi savo programa.

„Movie night“: Kiekvieną pirmadienį „La Crepe“ terasoje ant stogo, po žvaigždėtu dangumi, kino mėgėjai buvo kviečiami pasižiūrėti jaukių, teisingų ir išskirtinių filmų bei gyvo garso koncertų. Specialiai šiam vakarui buvo atrinkti romantiški, geras emocijas žadantys, išskirtiniai filmai bei pasaulinio lygio atlikėjų gyvo garso koncertai.''

Degustacijų vakaras. Kiekvieną antradienį vakaro svečiams buvo pristatomi gėrimai ir maistas, pagal atskiras tematikas, šalis bei kultūras.

Swing'o ir Salsos garsai su šokėjais, kiekvieną trečiadienio vakarą kūrė smagią, šiltą ir jaukią atmosferą, kuri kvietę pajudėti ir vakaro svečius. 

Live Chill Out. Kiekvieną ketvirtadienio vakarą terasoje skambėjo gyva muzika: džiazas, bliuzas, lengvas rokas. Kiekvieną ketvirtadienį pasirodė vis skirtingi atlikėjai ir specialiai šiam vakarui susidarę projektai.