Pagrindinis > Mūsų darbai > MarkMonitor | 90's

MarkMonitor | 90's

UŽSAKOVAS: UAB MarkMonitor
DATA: 2015 07 10
VIETA: Sodyba “Gervių takas”
DALYVIŲ SKAIČIUS: 70
PARTNERIAI: vedėjas Domantas Bugailiškis, orientacininkai “Be streso”, dviračių varžybos “Kulšių kovos”, mokslininkų fizikos šou “N-2”, muzikinis 90-ųjų projektas su Michailu Frišmanu, baras “Origamis”, techninis aptarnavimas „Šviesiai garsiai”. 
 
  
 
“Markmonitor” kolektyvas yra gan jaunas, gimęs apie 90-uosius, todėl tema pati pas mus “atėjo”. 90-ieji yra ne tik nostalgiškas, bet ir labai smagus laikotarpis, kai žaidėme “kepsais”, auginome viščiukus “Tamagochi”, klausėmės muzikos iš kasečių ir nešiojome “Casio” elektroninius laikrodžius. “Markmonitor” kolektyvas prieš renginį buvo nustebintas kvietimu apsilankyti specializuotoje parduotuvėje, kur galėjo nusipirkti 90-ųjų drabužių ir atributikos. O renginio metu jau vienas kitu stebėjosi, kad taip visi atrodydavo ne taip ir seniai, o šiek tiek daugiau nei prieš 20 metų. Mes savo ruožtu irgi pasirūpinome, kad viskas dvelktų 90-ųjų stiliumi: vedėjo ir kitų programos dalyvių apranga, orientacinių klausimai, muzika bei prizai.

Programoje:

  • Orientacinės varžybos su planšetėmis;
  • Mokslininkų fizikų šou;
  • Dviračių varžybos “Kulšių kovos”;
  • Muzikinis projektas “I dos”;
  • Baras “Origamis”.

Atsiliepimai: 

- Renginys buvo puikiai suorganizuotas, puikiai pasilinksminome.

- Be tam tikrų nereikšmingų trūkumų (visada reikia palikti vietos tobulėjimui) buvo žiauriai kietas renginys. Ačiū!!!

- Puikus renginys, laikas buvo smagiai praleistas. Tik pirmos statinės alaus buvo kiek rūgštesnės nei įprasta.

- Labai geras Origamio baras, vyrukai puikiai dirbo. Orientacinės varžybos taip pat buvo labai įtraukiančios. Daug įspūdžių ir po savaitės dar pilnos kelnės - šventė tikrai pasisekusi!

- Labai gera šventė. Super. Patiko fizikas, dviračių varžybos, orientacinės. Koncertavusi grupė taip pat šaunuoliai. Vedėjas praktiškai jau savas, ir barmenai, nes visi pažįsta :) Kitą kartą mielai dalyvaučiau tokioje pat.

- Labai šauniai suorganizuotas renginys! Smagus orientacinis žaidimas, puiki tema aprangai, gyvo garso koncertas ir DJ, maisto, gėrimų - nieko netrūko! Liuks:)

- Gyva muzika - pirmas blynas ir labai vykęs. Tikrai daug daugiau energijos ir užsidegimo buvo - special thanks grupei. Užduotys - super, tikrai buvo įdomu, buvo azarto. Origami kokteilių baras garaže - kaip visad puikūs.

- Daug teigiamos energijos, gerų emocijų. Viso renginio metu visada buvo ką paveikti, kur nueiti, į ką pažiūrėti. Ačiū, lauksime kitų susitikimų!

- Maistas buvo skanus, "Origamis" kokteiliai - kaip visad SUPER! Fiziko pasirodymas - įdomi idėja, nes tikrai išgirdau naujų dalykų. Taip pat patiko grupės pasirodymas - tai žymiai geriau nei tik DJ. Malonu, kad vedėjas yra "savas" - stengiasi palaikyti glaudų ryšį su dalyviais, prisimena vardus ir įvykius is ankstesnių renginių. Ačiu uz renginį! ;)

- Eventum Group dirba visada profesionaliai ir originaliai!

- Renginys labai patiko, viskas gerai suplanuota, įvairios užduotys neleido nuobodžiauti :)

 

MarkMonitor kolektyvas