Pagrindinis > Mūsų darbai > MarkMonitor | Darbe kaip...

MarkMonitor | Darbe kaip kine

UŽSAKOVAS: MarkMonitor
DATA: 2014 12 19
VIETA: Kafeterija “Planeta” / “Skalvijos” kino centras, Vilnius
DALYVIŲ SKAIČIUS: 60
PARTNERIAI: “Be streso”, Baras Origamis, Porcija.lt
 

Vaikščiojimas į kino teatrus asocijuojasi su pasimatymais ir kukurūzų spragėsių valgymu. Dėl tų pačių spragėsių 2011 metų vasario mėnesį Latvijoje, filmo „Juodoji gulbė“ metu, vienas vyras buvo nušautas, kaip buvo teigiama dėl to, jog per garsiai juos valgė. Įmonė „Markmonitor“ buvo netradiciška ir į pasimatymą ėjo su kolegomis. Jiems priklausė visa kino salė, kur didžiąjame ekrane buvo žiūrimi jų pačių kurti trumpametražiai filmai. Kino ekspertas pasakojo daugiau įdomių faktų apie kiną ir jo istoriją. Renginio dalyviai galėjo pasijusti ne tik filmų režisieriais, tačiau ir aktoriais. O kai aktorines užduotis atlieka kolegos, būna taip linksma, jog vitamino C užtenka įveikti visas bacilas. Po pramogų kino salėje, svečiai buvo pakvieti į oldskūlinę „Planetos“ kafeteriją, čia vakaro vedėjas toliau tęsė veiklą, susijusią su vakaro tema - kinu. 

Programoje:

  • Vakaro vedėjo Domanto Bugailiškio veikla: netradicinis interaktyvus protmūšis kino tema, įvairios užduotys, „Oskarų“ įteikimo ceremonija;
  • Kino kritiko trumpametražių filmų aptarimas;
  • Profesionalūs baro Origamio barmenai vaišino nuostabaus skonio kokteiliais;
  • Šokiai su DJ. 

Įmonės MarkMonitor atsiliepimas: 

Ačiū Eventum Group už nuostabų Kalėdinį vakarą bei Gretai už nuoširdų bendradarbiavimą! Labai visiems patiko baras Origamis ir jų kokteiliai, tikrai rekomenduočiau toms įmonėms, kuriose dirba daug jaunų žmonių ;) Taip pat didžiausios pagyros ir liaupsės renginio vedėjui Domantui, kuriam buvo tikrai nelengva.