Pagrindinis > Mūsų darbai > Maxima | Stovykla 2014

Maxima | Stovykla 2014

UŽSAKOVAS: UAB Maxima
DATA: 2014 07 1-9
VIETA: Poilsio centras "Aerodream", Trakų raj.
DALYVIŲ SKAIČIUS: 79
KOMANDA / PARTNERIAI: Montis Magia, Eksperimentinės muzikos dirbtuvės, Drum Feaver, grupė "miniJACK".

  

Vaikų vasaros stovykla „Maximalistų kelionė aplink Pasaulį“

Liepos 1-9 dienos laisvalaikio ir poilsio centre „Aerodream“ vyko poilsinė-edukacinė vaikų vasaros stovykla „Maximalistų kelionė aplink Pasaulį“, skirta gerai besimokantiems prekybos tinko „Maxima“ darbuotojų vaikams, bei „Maximalistų“ programos dalyviams. Kiekviena diena buvo skirta atskiro žemyno pažinčiai – Šiaurės Amerika, Pietų Amerika, Antarktida, Afrika, Europa, Azija ir Australija. Stovyklos metu, per kūrybines užduotis ir praktinius užsiėmimus, vaikai buvo supažindiniti su kiekvieno kontinento geografija, istorija ir kultūra, religija, paročiais, gyvaja gamta ir panašiai. Stovyklos šūkis – „Apkeliauk aplink Pasaulį ir pažink visus žemynus per septynias dienas!!“

Stovyklos programa:

  • I diena – Atvykimas. Vaikai atvyksta į stovyklą, įsikuria, vakare vyksta prisistaymo pasirodymai, susipažinimas su naujais draugais.
  • II diena – Afrika. Vaikai dalyvauja kūrybinėse dirbtuvėse – groja įvairiais instrumentais ir kuria muziką, bei susipažįsta su Afrikos būgnais ir mokosi su jais groti.
  • III diena – Europa. Stovyklos dalyviai rungiais tarspusalyje „Maximalistų Olimpinėse žaidynėse“, kuriose kiekviena komanda atstovauja tam tikrą Europos šalį. Naktį visi dalyvauja naktiniame orientaciniame žygyje ir ieško dingusios stovyklos vėliavos.
  • IV diena – Šiaurės Amerika. Stovykloje lankosi profesionalių alpinistų komada „Montis magia“ ir praveda vaikams edukacinę programą apie alpinizmą, kurioje visi išmėgina mobilią laipioji,o sienelę, mokosi rišti mazgus, taip pat išbando įvairius virvinius alpinizmo elementus. Dieną užbaigia vakaronė prie laužo.
  • V diena – Australija. Visi stovyklos dalyviai vyksta į „Perkūno žirgyną“, kur ne tik sužino daug teorinių žinių apie žirgų auginimą, bet ir pajodinėja su žirgais, pasivėžina arkliuko traukiama bričkute, susipažįsta su žirgyne auginamais poniais.
  • VI diena – Azija. Kadangi Azijoje vyksta didžiausias pasaulyje vandens mūšis, tad ir stovyklos dalyviai surengia „Vandens dieną“ – pirmoje dienos dalyje surengiamos specialios „Vandens žaidynės“, kuriose visi dalyviai varžosi tarpusavyje įvairiose su vandeniu susijusiose rungtyse. Deina apvainikuoja didžiulis bendras visų stovyklautojų vandens mūšis.
  • VII diena – Pietų Amerika. Drauge su profesionaliomis šokėjomis vaikai kuria savo fliašmobą, taip pat su parkūro žinovų komanda susipažįsta su šio meno pradžiamoksliu. Vakare visi kilnojais karšto oro balioniu. Dieną užbaigia nuotaingas šokių maratonas.
  • VIII diena – Antarktida. Stovyklautojai vyksta į Maxima konditerijos cechą, kur pamato kaip gimsta visi skanėstai patys išmėgina tortų puošybos meną. Vakarą vainikuoja atsisveikinimo su stovykla pasirodymai.
  • IX diena – Išvykimas. Stovyklos vėliavos nuleidimas, kelionė namo.