Pagrindinis > Mūsų darbai > MAXIMA | VAIKŲ STOVYKLA...

MAXIMA | VAIKŲ STOVYKLA "MAXIMALISTAI"

KLIENTAS: AB Maxima
DATA: 2018 07 16 - 2018 07 24
VIETA: Sodyba "Aerodream"
DALYVIŲ SKAIČIUS: 74
 

Jau penktus metus iš eilės organizuodami AB Maxima darbuotojų vaikų stovyklą „Maximalistai“ nutarėme pagrindinį dėmesį skirti Lietuvos Nepriklausomybės šimtmečiui – gabiausia ir gerai besimokantys vaikai buvo pakviesti į stovyklą „Šimtmečio vaikai“.

Įkvėpti TV žaidimo „Tūkstantmečio vaikai“ stovyklautojams pasiūlėme tokią programą, kurios metų vaikai siekė išsiaiškinti kuri gi Maximalistų stovyklos komanda yra verta „Šimtmečio vaikų“ vardo. Keturios komandos skambiais pavadinimais „Laisvė“, „Veržlumas“, „Drąsa“, ir „Išmintis“ kasdien varžėsi konkurencingose užduotyse ir rungtyse: „Šifromanijos“ žaidimo metu aiškinosi ką slepia įvairūs kodai ir artefaktai, siekė būti patys greičiausi įveikdami net 38 metrų ilgio pripučiamą kliūčių ruožą, dalyvavo mokslo ir fizikos turnyre, kūrė savo svajonių valstybių simuliatorius ir susikovė finaliniame „Šimtmečio vaikų“ žaidime, kur jų laukė įvairūs klausimai apie Lietuvą, jos pasiekimus pasaulyje, įvairios komandinės ir asmeninės užduotys.

Kasmet stovyklos programa siekiame, kad vaikai turėtų ne tik prasmingą ir turiningą laisvalaikį, bet ir augtų kaip pilietiškos ir socialiai atsakingos asmenybės. Todėl šiemet vaikus pakvietėme dalyvauti socialinėje akcijoje „100 stiklainių uogienės“. Į stovyklą atvykęs „Virtuvės mitų griovėjų“ šefas ir vienas žinomiausių Lietuvos kulinarų Alfas Ivanauskas vaikams padėjo įgyvendinti akcijos tikslą – buvo išvirta netgi daugiau nei 100 stiklainių braškių, ananasų, nektarinų ir obuolių uogienių, kurios buvo padovanotos „Maltos ordinui“ ir atiteko vienišiems seneliams.

Stovykloje svečiavosi ir generalinė AB Maxima direktorė Kristina Meidė, kuri atidarė šių metų stovyklą ir skatino vaikus atkakliai siekti savo svajonių ir suprasti, kad už visko slypi atkalus darbas. Šiuos Kristinos Meidės žodžius patvirtino ir kitas stovyklos svečias Andrius Tapinas. Pasidalinęs savo sėkmės istorija, jis kartojo, kad labai svarbu ne tik svajoti, bet ir turėti detalų planą kaip tas svajones pasiekti ir nepasiduoti susidūrus su nesėkmėmis.

Labai simboliška, kad Lietuvos Nepriklausomybės šimtmečiui skirtos stovyklos „Šimtmečio vaikai“ nugalėtojais tapo „Laisvės“ komanda!