Pagrindinis > Mūsų darbai > MAXIMA | Vasaros stovykla...

MAXIMA | Vasaros stovykla 2016

UŽSAKOVAS: AB Maxima
DATA: 2016 07 04 – 2016 07 12
VIETA: Sodyba „Smiltynė“
DALYVIŲ SKAIČIUS: 100
 
  
 
Jau kelintus metus organizuodami Maximalistų stovyklą žinojome, kad jos kartelė užkelta aukštai - joje besilankantys vaikai yra gabūs ir sumanūs, daug matę, tad dar viena stovykla tapo maloniu iššūkiu. Pernai žinodami praeitį judėjome į priekį, tad šiemet žvelgėme tik pirmyn su šūkiu Ateitis: mąstau žaliai. Šių metų stovykloje nagrinėjome aktualiausias ir populiariausias šių laikų temas - prisilietėme prie technologijų sklandydami  3 D parasparnio simuliatoriumi, fotografuodamiesi su šviesos sukurtos fotosienelės technologija, dalyvaudami pasaulinio LEGO robotikos konkurso imitacijoje - konstruodami, programuodami ir valdydami robotus!
 
  
 
 
Aktualią ekologijos temą vystėme diskutuodami apie antrą daikto gyvenimą, ne gaudami, o gamindamiesi sau stovyklos nario marškinėlius, statydami ateities miestą bei kurdami sau aksesuarus iš perdirbamų ar antrą kartą panaudojamų medžiagų, dalyvaudami kartono ralyje, kartu su architektais projektuodami ekologiškus baldus, mąstydami apie ateities prekybos centrą, rasdami taršos problemas ir ieškodami joms sprendimų.
 
Su vaikais kartu pramogavome ir mokėmės žiūrėdami edukacinius filmus, dalyvaudami naktiniame žygyje, seminare apie efektyvų mokymąsi bei paskutinę stovyklos dieną vykusiose ateities žaidynėse, kuriose jautėmės lyg patekę į pripučiamų atrakcijų kupiną Takeši pilį.
 
Nekantraudami ir viltingai klausiame, į kurį laiką žvelgsime kitamet!