Pagrindinis > Mūsų darbai > Moki Veži | Mokykla

Moki Veži | Mokykla

UŽSAKOVAS: UAB Makveža, parduotuvių tinklas „Moki veži"
DATA: 2015 06 05
VIETA: Sodyba „Dzūkijos perlas", 
DALYVIŲ SKAIČIUS: 170
PARTNERIAI: vedėjas Tomas Tracevskis, grupė „Rondo”, mokslininkų fizikos šou „N-2”, pirotechnikos šou „liepsnose.lt", techninis aptarnavimas „Šviesiai garsiai”. 
 
  
 
Ne paslaptis, kad geriausios akimirkos, tikriausios draugystės, intrigos, pirmosios sėkmės ir nesėkmės dažną lydėjo mokykloje. Juk čia buvo visko pradžių pradžia! „Moki veži“ kolektyvas taip ir padarė šios vasaros sąskrydžio metu -  persikelė į mokyklos laikus, kur linksmai ir nostalgiškai prisiminė, kaip prasidėjo jų kelionė į suaugusiųjų pasaulį ir didžiąją gyvenimo mokyklą. Šventės metu tikriausias mokyklos direktorius – šmaikštus, bet griežtas Tomas Tracevskis vadovavo visam susirinkusių mokinių būriui. Kaip ir tikroje mokykloje čia buvo pamokų tvarkaraštis, kuris kvietė į įvairias pamokas, ilgosios pertraukos, valgykla, skambutis ir, žinoma, pažymių knygelė, kuri buvo pildoma visos šventės metu! Dienos eigoje dalyviai/mokiniai rotacijos būdu pagal tikslų pamokų tvarkaraštį dalyvavo chemijos/fizikos, darbelių/dailės, kūno kultūros, istorijos, geografijos, matematikos, lietuvių kalbos/literatūros, biologijos ir kulinarijos pamokose, taip pat visų laukė kontrolinis! Šventės kulminacija buvo diskoteka su legendine grupe „Rondo“! 
 
Atsiliepimai: 
ŠAUNUOLIŲ KOMANDA, TAČIAU PIRMA VIETA GRETAI!!! VERTI REKOMENDACIJŲ. JEIGU DARBUOTOJAI KLAUSIA, KAS ORGANIZAVO, KAD PASIŪLYTI KITIEMS, AR GALI BŪTI KAS GERIAU :)))
Živilė Mikailionienė, Moki veži" personalo vadovė