Pagrindinis > Mūsų darbai > NASDAQ | WHITE &...

NASDAQ | WHITE & COZY

KLIENTAS: Nasdaq
DATA: 2019 01 12
VIETA: Campus Viridis
DALYVIŲ SKAIČIUS: 180

 

Šiais metais Nasdaq įmonės darbuotojai susirinko Ignalinoje, dalyvių laukė aktyvi dienos veikla, o vakaro atokvėpiui- jaukus ir šiltas vakaras kolegų apsuptyje.

Ankstyvų šeštadienio rytą, dalyviai rinkosi Ignalinos slidinėjimo centre, kur galėjo pasimėgauti žiemos džiaugsmais ir galimybe paslidinėti nuo snieguotos kalno viršūnės. Po aktyviosios veiklos, dalyviai vyko į ,,Campus Viridis“ sodybą,  kurioje galėjo susišildyti karštais gėrimais ir gardžiais užkandžiais prieš prasidedant vakaro programai. Vakaro jaukumą, puoselėjo  žaidimų kambarys, kuriame dalyviai pasiilsėjo , pademonstavo savo sugebėjimus kūrybinėse dirbtuvėse, taip pat jaukiai leido laiką bendraudami su kolegomis bei kartu žaidė stalo žaidimus.

Atsipalaidavus ir sušilus savo emocijas galėjo išreikšti foto koliažo veikloje. Vakaro programos metu vyko degustacinis protmūšis, kuriame dalyviai patikrino savo žinias ir skonio receptorius. Išrinkus pačius šauniausius, aktyviausius dalyvius  ir juos apdovanojus, scenoje su motyvacine ir nuotaikinga programa pasirodė Jurgis Didžiulis. Dar jaukesniam ir gražesniam vakarui- skambėjo vinilinės plokštelės.