Pagrindinis > Mūsų darbai > Officeday | Kūrybiška darbo...

Officeday | Kūrybiška darbo vieta

UŽSAKOVAS: Officeday
DATA: 2015 05 21
VIETA: restoranas "La Boheme", Vilnius
DALYVIŲ SKAIČIUS: 250
PARTNERIAI: vedėjas ir iliuzionistas Justas Malinauskas, mimai.lt, balerina Ramona Rubytė, dainininkė Ieva Narkutė, fotografai Karolis Bingelis ir Lauryna Narkevičiūtė, dekoras “Monkeys Art Design”, techninis aptarnavimas “Šviesiai garsiai” ir kiti. 
 
  
 
„Ofiso prekės gali būti labai įdomios, ar gali pažiūrėti į jas kūrybiškai? Kiekvienam iš mūsų reikalingas kūrybiškumas – nesvarbu, kokios profesijos atstovais bebūtume, kūrybiškumas yra būtinas kiekvienam. Juk kūrybiškumas – tai sprendimo ieškojimas. Nepaskęskime begalėje darbų, pasisemkime šiuo renginiu kūrybiškumo visiems metams“ – tokie žodžiai skambėjo OFFICEDAY VIP vakare. Debesis, prie kurio galėjo įsiamžinti renginio svečiai - kūrybiškumo simbolis, kuriame gimsta meniškos, inovatyvios idėjos. OFFICEDAY VIP vakaro metu iš debesies nusileido ne vienas kūrybiškumą perteikiantis menininkas, kuris atstovavo skirtingą meno rūšį – šokį, teatrą, muziką, fotografiją.
 
Atsiliepimas: 
Esame labai dėkingi už mūsų renginio įgyvendinimą bei patenkintus renginio svečius. Sutaupėme daug laiko, kadangi visomis smulkmenomis buvo pasirūpinta idealiai.
"Officeday" komanda