Pagrindinis > Mūsų darbai > Ramirent Baltic AS Vilniaus...

Ramirent Baltic AS Vilniaus filialas | Ramicup 2016

UŽSAKOVAS: Ramirent Baltic AS Vilniaus filialas
DATA: 2016 06 10 - 12
RENGINIO VIETA: Trakų stadionas, „Trasalis“

  

Ramirent - įmonė, gebanti visus savo darbuotojus užkrėsti vieninga meile futbolui. Kiekvienas jos darbuotojas, nesvarbu – lietuvis, lenkas, suomis, švedas, danas jis būtų – yra beprotiškas futbolo fanas. Nežinia, kaip jiems pavyksta ši futbolo karštinė, bet pavyksta! Ir ne bet kaip, o su polėkiu ir užsidegimu, o šiemet – dar ir Lietuvoje! Džiaugiamės, kad klientai patikėjo mums šį metus nuosekliai planuotą ir augintą renginį, trukusį kelias dienas. Vis dėlto - nemenka atsakomybė padaryti geriau, nei pernai, užpernai ar užužpernai. Svarbiausia, kad didžiuojamės galutiniu rezultatu ir vis dar nenustojame stebėtis, kaip visi Ramirent darbuotojai gali taip puikiai išmanyti šio žaidimo taisykles!

  

Pirmąją viešnagės Lietuvoje dieną svečius, žinoma, pasitikome lietuviškai – ne su cepelinais, tačiau su senosiomis baltiškomis tradicijomis bei ekskursijomis po Vilnių bei Trakus. Po šių veiklų nepavargusieji ar tie, kuriems nereikėjo susikaupti prieš varžybas, turėjo galimybę ir pasilinksminti, ir cepelinų paragauti, nes nuo rytojaus laukė jau sveiki pusryčiai ir visa diena futbolo. Šaunieji Arnas Šimonis bei Vytaras Radzevičius komentavo Trakų stadione vykusius titanų susirėmimus, o Ramirent darbuotojos, nežaidusios futbolo, demonstravo Žalgirio šokėjoms prilygstančius šokių žingsnelius bei skandavo komandų pavadinimus. Futbolui ar šokiui netrukdė nei kartkartėmis pasirodęs lietus, nei saulė ar net šiokios tokios traumos. Bokalus, stovinčius saulėje, keitė arbatos puodeliai, pustomi vėjo, tačiau niekam net nekilo mintis neišsiaiškinti nugalėtojo - juk neveltui visus metus vyko pasiruošimas. Futbolas užgožė visas pripučiamas pramogas, tad nusprendėme, kad jei Ramirent būtų šalis - futbolas būtų jos pirmoji religija.

Galiausiai, stadione nugalėtojams įteikus šampaną bei iššovus konfeti, renginio svečiai buvo pakviesti į visiškai priešingą dienai vakaro renginį – gala vakarienę, į kurią, kiek pailsėję, jie atvyko lyg visai kiti žmonės. Vakarienė spindėjo prabanga nuo įspūdingų šviesų iki smuikininkių Electric ladies bei akrobačių bendro pasirodymo, kurio metu dauguma stebinčiųjų tapo fotografais ir operatoriais. Vis dėlto laukiamiausia dalis buvo apdovanojimai, po kurių žavūs svečiai linksminosi iki paryčių.