Pagrindinis > Mūsų darbai > Šauni vietelė | Renginių...

Šauni vietelė | Renginių ciklas 2013

UŽSAKOVAS: baras "ŠAUNI VIETELĖ" 
DATA: nuo 2013 03 01
VIETA: baras "Šauni vietelė", Vilnius
 
  
 
2013 m. pavasarį Eventum Group bare „7 Fridays“ (ex. „Šauni vietelė“) pradėjo organizuoti renginių ciklus, kurie atgaivino barą, pritraukė daug smagios auditorijos. Renginių ciklai orientavosi į jaunimą, jų meninių sugebėjimų puoselėjimą. 
 
Antradieniais bare vyko protų mūšio principu parengtas žaidimas „Kultūros labirintai“. Žaidimą sudarė 4 etapai po 10 klausimų ar užduočių, susijusių su laisvalaikiu, kultūra, renginiais ir pramogomis: muzika, teatru, menu, kinu, alternatyviomis laisvalaikio formomis, įvairiais renginiais, festivaliais, atlikėjais. Taip pat bus vaizdiniai klausimai, klipai, užduotys su Xbox žaidimų konsole ir kinect’u.
 
Trečiadienio vakarais vyko „Poezija su muzikine interpretacija“. Ieva iš muzikos grupių ,,Such‘a‘trip“ ir ,,Inalbedo“ vakaro metu skaitydama autorių kūrybą pateiks savo muzikines improvizacijas, kuriomis bandys atskleis žodžio sąlyti su muzika. Tai vakaras skirtas pamaitinti sielą ir praturtinantis protą.
 
Ketvirtadieniais „7 Fridays“ bare žmonės susirinkdavo į „Jaunųjų filmų vakarus“. Vakaro svečias, jaunasis kinematografas, pristato savo kurtą filmą/video klipą/multifilmą, nupasakoja kūrinio atsiradimo priežastis, bei dalinasi įspūdžiais.
 
Šeštadieniais „Meistriškumo kovos“ siūlė jaunųjų atlikėjų gyvą muziką. „Meistriškumo kovos“ -  16-os metų ir vyresni atlikėjai, tikintys savo kūrybiškumu ir norintys išbandyti save netradicinio formato konkurse, buvo kviečiami registruotis į konkursą. Konkurso tikslas - pakviesti visus mėgėjus ar jaunuosius atlikėjus pristatyti savo kūrybą, išbandyti save projekte. Žiūrovus kvietėme išgirsti žinomų atlikėjų dainas, kurios skambės kitaip. Projekto šūkis - ,,Mums jie skamba kitaip!" Konkurso dalyviai demonstravo savo kūrybiškumą ir savitumą muzikiniuose pasirodymuose! Jie turėjo atlikti iš anksto organizatorių paskirtas užduotis – kiekvienam vakarui buvo parenkamas skirtingas atlikėjas ar grupė, kurių išsirinktus kūrinius, dalyviai pasitelkę vaizduotę, gebėjimus perdainavo ir interpretavo savaip! Vienas kūrinys buvo vienodas visiems vakaro dalyviams. Geriausiai tą vakarą pasirodęs atlikėjas pateko į kita etapą ir gaudavo galimybę papildomai pasirodyti Šaunioje vietelės muzikinėje scenoje.