Pagrindinis > Mūsų darbai > STATICUS | MISIJA MARSAS....

STATICUS | MISIJA MARSAS. KELIONĖS PRADŽIA. SIMULIATORIUS

KLIENTAS: STATICUS
DATA: 2018 07 28
VIETA: Luokesų dvaras, Ežerėlių g. 8, Luokesos k., Molėtų r.
DALYVIŲ SKAIČIUS: 110
 

Jau antrus metus iš eilės mes, drauge su Staticus įmonė, ruošiamės savo didžiąjai MISIJAI- skrydžiui į Marsą. Praeitais metais vyko pasiruošimas, o šiais- kelionės pradžia- simuliatorius. Dalyviai džiaugsminai rinkosi į Lukesų dvarą, kur prasidėjo misijos Marsas kelionės pradžia, juos pasitiko svaiginančiomis mimozomis su sausu ledu. Jonas Radzevičius paskelbė renginio pradžią ir metė fizinius iššūkius naujokams.

Prieš išskrendant į Marsą, dalyviai turėjo įveikti paskirtas užduotis. Iš viso buvo trys gabėjimų zonos: kūrybinė, intelektualinė ir fizinė. Kūrybinėje zonoje, pasitelkę lakias vaizduotes, dalyviai turėjo sukurti filmukus, intelektinių gabėjimų zonoje- šifromanija, ji sukėlė didelius iššūkius smegenims, o fizinių gabėjimų zonoje, patys stipriausi dalyviai turėjo atlikti rogainingo žaidynių užduotis. Viso renginio metu vyko laisvos veiklos: fizines jėgas galima buvo išmėginti Zorb trasoje, virtualioje erdvėje pasisūpuoti su Fly VR bei pasidaryti laikinas tatuiruotės.

Dienos kulminacija- dėlionė. Šią dėlionę visi Staticus dalyviai komandiškai sudėliojo, taip išsiųsdami svarbų pranešimą Marsui. Visu pajėgumu įvyko raketos paleidimas į Marsą.

Dalyvių netikėtumui, pasirodė Marso gyventojas Viačeslavas su savo šmaikščiu ir nepakartojimu pasirodymu. Vakaro metu buvo galimybė sudalyvauti kvize ir pasitikrinti savo žinias apie kosmosą ir Marsą. Taip pat visi drauge peržiūrėjome dienos metu sukurtus dalyvių filmukus. Po ilgos dienos misijos įgyvendimino, dalyviai galėjo atsipalaiduoti su didžėjaus Mindaugo Žiupsnio ritmais iki ankstaus ryto.