Pagrindinis > Mūsų darbai > TELE2 | SECRET BOX

TELE2 | SECRET BOX

KLIENTAS: Tele2
DATA: 2018 12 13
VIETA: Kultūros baras- Kablys
DALYVIŲ SKAIČIUS: 180
 

O kas jei vyktum į vakarėlį, kurio paslaptis išryškėja tik vakaro metu? Būtent toks vakarėlis laukė inovatyvaus Tele2 kolektyvo, kuris vakarėlio metu atvėrė paslaptingąją dėžutę.

Vieną žiemos vakarą į Kultūros barą – Kablį rinkosi pasipuošę svečiai, kuriuos nuo pat įėjimo į erdvę pasitiko ryški instaliacija bei green screen foto veikla, kurioje dalyviai galėjo persikelti į visai kitą erdvę. Įžengus į kitą patalpą juos pasitiko šaržistas, kuris įdėmiai peržvelgęs asmenį jį pavaizdavo išryškindamas svečio veido, mimikos ar charakterio bruožus. Paėjus toliau, Cozmo robotukas nenorėjo nusileisti žaidime ir intensyviai rodė emocijas pralaimėjus.

Pasuk galvą į kairę, ar jau sudalyvavai bendravimo žaidime? Ne? Surask savo kolegą ir susipažink su juo iš naujo.

O kas ten toliau? Tai gyvas paveikslas, į kurį tik įdėmiai įsižiūrėjus gali pamatyti žmogaus kūno plastiškumą. Atėjo metas atverti duris į pagrindinę salę. Prašome užeiti.

Kairėje sales pusėje jauti malonų aromatą? Ne veltui. Ten svečių laukė kvapų žaidimas, na o dešinėje kolegos varžėsi minčių lenktynių pramogoje bei fotografavosi su fotoveidrodžiu, juk matant save nuotraukos atrodo tik dar geriau.

Ženk žingsnį tvirčiau, juk čia visų laukia trijų stilistikų maisto stalai: miškas, kuris atrodo Tave tuoj pasiglemš į girią, urban - okupavęs visus miesto barus bei kavines ir vandenynas – ant  šio LED stalo kuriamos vandenyno projekcijos, kurias papildė ne kas kitas kaip akvariumai su žuvelėmis. Ir štai jis – Secret Box. Viso vakaro metu svečiai nežinojo, kokie pasirodymai jų laukia, tik aišku buvo viena – kubas su svečiais bendrauja ir pasirodymą ruošia pagal susirinkusiųjų emocijas. Kubo energiją padėjo ištransliuoti renginio vedėjai Audrius Bružas ir Ineta Stasiulytė, o kubo mintis virtualiai perteikė burbulų lazerių pasirodymas, LED ekranas, šokėjų pasirodymai ir muzikiniai intarpai. Kuomet visa renginio emocija pasiekė kulminaciją į sceną žengė Donatas Montvydas ir privertė visus ir toliau skleisti tik pozityvias emocijas.

Vakarėlį kuriame kartu ir jo nuotaika priklauso nuo dalyvių įsitraukimo. Secret Box- to puikus įrodymas.

P.S. ar ateisi atskleisti paslapties ir Tu?