Pagrindinis > Mūsų darbai > UAB Baltic Ground Services...

UAB Baltic Ground Services | 3-iasis dešimtmetis

UŽSAKOVAS: UAB „Baltic Ground Services“
DATA: 2016 12 09
VIETA: Kavinė „Neringa Cafe – Bar“ 
DALYVIŲ SKAIČIUS: 70
 
  
 
Į prabanga ir spindesiu žėrintį vakarą kavinėje „Neringa – Cafe Bar“ svečiai susirinko pasipuošę 3-iojo dešimtmečio stiliaus drabužiais ir aksesuarais. Renginys buvo pradėtas šampano piramidės pripildymu, po kurio, suskambusios taurės, pranešė apie prasidedančias to laikmečio linksmybes. Po sočios vakarienės, skambant džiazo muzikai ir blyksint momentiniam Polaroid fotoaparatui, buvo pradėta apdovanojimų ceremonija. 
Viso šventinio vakaro metu nesustodama sukosi ruletė, kurioje svečiai galėjo padidinti turimų teminių vakaro dolerių skaičių. Tie, kuriems ruletės fortūna neatrodė palanki, galėjo dalyvauti linksmojo vedėjo Arno Šimonio žaidimuose: įnirtingame protų mūšyje apie 3-iojo dešimtmečio subtilybes, gėrimų degustacijoje, šmaikščių ir užvedančių šaradų žaidime ir Old Fashioned kokteilio gamyboje, kur dalyvius vertino profesionalus barmenas. Kadangi šiuo laiku atsirado garsinis kinas, dalyviai taip pat pabuvo įgarsintojais ir tyliems filmams suteikė naują, savo pačių sukurtą garso takelį.
 
  
 
Rafinuotąjį vakarėlį pratęsė vakaro damos ir džentelmeno rinkimai, kurių metu svečiai aplodismentais išrinko labiausiai temą atitinkančius kolegas. Pagrindinis vakaro akcentas – prašmatnusis 3-iojo dešimtmečio laikų aukcionas. Už dalyvavimą žaidimuose ir sėkmės suvaldymą ruletėje, svečiai gavo teminius dolerius, kuriuos aukcione panaudojo paslėptų gėrybių įsigijimui. Žinoma, joks smagus ir getsbiškas vakarėlis nešsivaizduojamas be šokių, tad iš karto po aukciono visas veiksmas persikėlė į šokių aikštelę.