Pagrindinis > Mūsų darbai > UAB KG Constructions |...

UAB KG Constructions | 6 pojūčiai

UŽSAKOVAS: UAB „KG Constructions“
DATA: 2017 01 06
VIETA: „Jakšto 9“ (Vaidilos teatras)
DALYVIŲ SKAIČIUS: 250
 
  
 
Vieningai siekdamas užsibrėžtų tikslų, „KG Constructions“ kolektyvas kartu patyrė tiek daug skirtingų pojūčių ir, minėdami įmonės 10-ąjį jubiliejų, iš naujo visus juos prisiminė. Tiesa, nederėtų pamiršti ir mistinio šeštojo pojūčio,kurį visiems kartu pasisekė per šį vakarą atskleisti.
Atėjusius į „Jakšto 9“ vakaro svečius sutiko asmeninė linkėjimų siena, ant kurios puikavosi vardiniai, kiekvienam darbuotojui individualiai sukurti palinkėjimų atvirukai. Laukdami programos pradžios, svečiai galėjo sudalyvauti pojūčių laimės rate ir laimėti šaunių, teminių prizų. Taip pat svečių smalsumą kėlė ir maloniai stebino moksliniai N–2 fizikų eksperimentai, o prasivėrus durims, svečių akis džiugino salėje besipuikuojantis menininkės Jolitos Vaitkutės sukurtas desertų šedevras. Laisvomis akimirkomis, svečiai fotografavosi teminėje pojūčių fotosesijoje su green screen technologija.
 
  
 
Pasiruošę neįtikėtinai kelionei per visus pojūčius: regą, klausą, uoslę, lytėjimą skonį ir šeštąjį pojūtį, svečiai susirinko į pagrindinę salę. Renginį atidarė entuziastingas smuiko virtuozių Electric Ladies pasirodymas, o į sceną įžengus vakaro vedėjams, Indrei Kavaliauskaitei-Morkūnienei ir Mindaugui Stasiuliui, netrukus buvo atnešta ir linkėjimų siena. Ją atidengus, visi išvydo išskirtinį, specialiai „KG Constructions“ kolektyvui sukurtą paveikslą. Tada, durys aklinai užsivėrė tam, kad akys galėtų džiaugtis neįtikėtinu reginiu – 3D mapping'u ant lubų.
Renginio metu, keliaudami per pojūčius, renginio svečiai stebėjo elegantišką oro akrobačių pasirodymą ir ledo meistro šou, kurio metu gimė unikali įmonės ledo skulptūra. 6-ąjį pojūtį atskleisti padėjo mentalisto Nicholo Kin programa, po kurio sekė muzikinė „KG Constructions“ kolektyvo dovana – jubiliejinė įmonės daina. Ją kartu su darbuotojais atliko dainininkė Augustė Vedrickaitė, vėliau pratęsusi muzikines linksmybes.
 
Atsiliepimas:
 
Esame be galo patenkinti Eventum Group darbu. Renginys tikrai buvo prabangus ir iškilmingas, o savo darbą atliko savo srities profesionalai. Kiekviena detalė buvo suderinta ir daug dėmesio skiriama užsakovui. Ačiū ir ilgų gyvavimo metų.
 
Aurelija Indriulytė, „KG Constructions“ personalo vadovė