Pagrindinis > Mūsų darbai > UAB MarkMonitor | Steampunk

UAB MarkMonitor | Steampunk

UŽSAKOVAS: UAB „MarkMonitor“
DATA: 2017 01 06
VIETA: baras „Variokas“
DALYVIŲ SKAIČIUS: 70
 
  
 
Markmonitor kolektyvas visada renkasi išskirtines ir jaunatviškas temas, tad ir stengiamės jiems siūlyti kuo labiau netradiciškus sprendimus, kaip, pavyzdžiui, Steampunk! Viktorijos laikuose paklydusios technologijos, veržliarakčiai, masyvios skrybėlės bei garo mašinos, mistika, magija ir įvairiausios anomalijos - neatsiejama Markmonitor vakarėlio dalis.
 
Tik atvykę į renginio vietą dalyviai mėgavosi kokteiliais, gautais iš garuojančiomis kolbomis apstatyto baro ir, deja, sužinojo netikėtai liūdną naujieną - dar diena iki renginio jų ofise kartu besilinksminęs gatvės cirko artistas, propaguojantis Steampunk stilių - Viačeslavas Mickevičius - buvo pagrobtas renginio svečių kolegų, tad šiuo metu su visais renginio dalyviais jis gali bendrauti tik telefonu ir pranešti, jeigu ką nors naujo sužinos apie jį pagrobusius Markmonitor darbuotojus. Tuo tarpu salėje, po Viačeslavo susukto filmuko, įsivyrauja nejauki tyla. Į renginį pakviesti svečiai pasimetę. Iš jų tarpo atsiranda trys drąsuoliai, užsibrėžę išgelbėti renginį. Laimei ir nelaimei tai - pasipūtęs mentalistas Algimantas, mąslus ir išmintingas fenotipologas Giedrius bei nevykėlis magas Mantas Jizzard.
 
  
 
Bene šalčiausią metų dieną susirinkę švęsti svečiai ragavo šildančią sriubą ir, nešini jos puodeliais, galėjo užsukti pas veidotyrininką, atskleidusį apie žmogų daugiau, negu jis pats žinojo; pas iliuzionistą - mentalistą Algimantą, gebėjusį nustebinti liežuvio miklumu tiek kalbant, tiek suklijuojant suplėšytą kortą atgal, kad ji atrodytų lyg nauja bei pas magą Mantą Jizzard, kuris negailėjo graudžiai šmaikščių istorijų apie savo magišką vaikystę bei vedė įvairius žaidimus. Na, galbūt žaidimais juos pavadinti būtų nerimta, nes tai - tikrų tikriausi turnyrai su griežtomis taisyklėmis, laikmačiu, teisėju, vienodais arbatos kiekiais bei vienodais sausainiais, rungiantis, kurio dalyvio arbata sudrėkintas sausainis ilgiau išsilaikys stabilioje pozicijoje!
 
Žinoma, vakaro pabaigoje vakaro vedėjai taip įsišėlo, kad net ėmė vienas su kitu varžytis, tad, galiausiai išlaisvinus Viačeslavą, neapsiėjome be tikrų tikriausios ekstrasensų kovos!