Pagrindinis > Mūsų darbai > UAB Sicor Biotech |...

UAB Sicor Biotech | Eco Future šeimų festivalis

UŽSAKOVAS: Ramirent Baltic AS Vilniaus filialas
DATA: 2016 07 30
RENGINIO VIETA: Poilsio ir renginių centras "Alaušo slėnis"

Originalus kvietimas? Manome, šįkart jis buvo būtent toks - pieštukas, kurį nudrožus iki galo, galima smeigti į vazonėlį ir laukti, kol jis išdygs antram gyvenimui mėtos arba baziliko pavidalu. Štai, nuo ko prasidėjo TEVA Ekologiškos ateities festivalis.

TEVA vasaros šventė buvo tokia, kurioje visko daug reikėjo sulipdyti į vientisą mintį. Džiaugiamės, kad tiek mes, tiek klientai daug mąstėme, svarstėme ir, manome, parinkome įmonės vertybes idealiai komunikuojančias veiklas. TEVA - įmonė, daug dėmesio skirianti šeimai, gerbianti darbuotojo laisvalaikį, tad, kadangi renginys vyko šeštadienį, jame susirinko ne tik įmonės darbuotojai, bet ir jų artimieji. Taigi, renginio veiklomis spinduliavome ne tik TEVA vertybes, bet ir stengėmės atitikti kiekvieno dalyvio lūkesčius, atsižvelgdami į amžiaus, pomėgių ir įpročių įvairovę.

  

Kol rinkosi svečiai, į orą kilo linkėjimų debesys, o anksčiausiai atėjusieji be registracijos galėjo pasitreniruoti dieną vyksiantiems turnyrams. Oficiali renginio dalis prasidėjo įmonės apdovanojimais iniciatyviausiems, nusipelniusiems darbuotojams, 5, 10 ar net 15 metų įmonėje išdirbusiems. Nustebome, kiek jų buvo daug. O kas nenorėtų dirbti įmonėje, taip besirūpinančioje savo darbuotojų laisvalaikiu bei sveiku gyvenimo būdu? Ilgamečiams darbuotojams besifotografuojant ant "žurnalo viršelio", kiti svečiai buvo kviečiami gardžių pietų, o greičiausiai pavalgiusius vaikus užėmė gatvės cirko artistas Viačeslavas Mickevičius. Pastebėjome, kad paslapčiomis žvilgčiojo, o galiausiai įsidrąsino bei pilnai į pasirodymą įsitraukė ir tėveliai. Žinoma, tuo vaikų linksmybės nesibaigė. Putų diskoteka, skirta vaikams, taip pat pritraukė net ir jau pasisotinusius suaugusius. Juk kiekvienam smagu sugrįžti į vaikystę, juolab kai taip šilta ir, pasimėgavus pramogomis, iškart galima šokti į ežerą!

Kol įsidūkę vaikai šokinėjo ant batuto, kiti užsiėmė rankdarbiais - gaminosi sau ekologiškus žaislus, kaleidoskopus, statė popierinius tiltus, o labiausiai pavargę galėjo pasiilsėti miego nameliuose. Smaližiai vakarop ne tik džiaugėsi jiems skirtu chemikų - fizikų pasirodymu, bet ir gavo tiesiai prieš jų akis pagamintų ledų!

  

Suaugusieji dienos metu taip pat nenuobodžiavo - vyko medaus ir midaus degustacijos, batikos ar uogienės gaminimo pamokos, mokslininkų šou suaugusiems, buvo galima nusifotografuoti prie žaliojo Green Screen ekrano ar, pagavus šaržistą, paprašyti portreto. Aktyviausieji mėgavosi Kulšių - stacionarių dviračių - kovomis, mega stalo futbolu, kuriame patys virto futbolo figūrėlėmis, kliūčių ruožu medžių viršūnėse, pašėlusiu futbolu, kurio metu reikėjo dėvėti regą iškraipančius akinius, įprastu krepšiniu ar Slamball - krepšiniu ant batutų, šlapiu tinkliniu ir kitomis pramogomis.

Dieną vainikavo Joel band koncertas bei bendras TEVA darbuotojų šokis, po kurio visi sustojo į didelį TEVA logotipą, dar ilgai priminsiantį šią smagią, veiklų kupiną dieną.