Pagrindinis > Mūsų darbai > UAB Staticus | Misija:...

UAB Staticus | Misija: Marsas

UŽSAKOVAS: UAB „Staticus“
DATA: 2017 07 01
VIETA: sodyba „Žeimenos vingis“
DALYVIŲ SKAIČIUS: 100
 
  
 
Įmonė UAB „Staticus“, neseniai išsigryninusi naujas vertybes bei tikslus, kaip tikri savo srities profesionalai, akcentuoja atsakomybę, tikslumą ir išskirtinį dėmesį kiekvienam projektui - lyg būtų ruošiamasi neeilinei kelionei į Marsą, kur kiekvienas žingsnis yra atsakingai apgalvojamas. Kartu su klientais aptarę šią puikią įmonės vizijos komunikaciją, nusprendėme link to ir eiti - šiemet į Marsą dar neskristi, tačiau įmonės darbuotojus nuvežti į NASA pasiruošimo bei atrankos stovyklą!
 
  
 
Žinoma, neįprastos stovyklos vieta negali būti atskleista bet kam, tad atrinkti dalyviai čia buvo gabenami traukiniu, kuriame jau prasidėjo įvairiausi būsimų astronautų išbandymai - testai, kurių analogus sprendžia tikrieji pretendentai į kosmoso keliautojų vietą. Neapsiėjome ir be įdomiausių faktų apie Marso planetą, o, atvykus - ne tik įmonės, Lietuvos, bet ir Marso vėliavos pakėlimo, skambant UAB „Staticus“ himnui!
 
  
 
Įmonės naujokus krikšto dalyje gelbėjo jų į Marsą pasiimti daiktai, o vakaro pabaigoje rinkome išradingiausių daiktų savininkus. Tuo tarpu dienos metu Marso kolonizatoriai stiprino savo įgūdžius robotų misijose ant Marso žemėlapio, „Rube Goldberg" įrenginio konstravime, įvairiose fizinėse rungtyse bei raketų gamybos užduotyje.
 
  
 
Vakaras tuo dar nesibaigė, nes išmintingų mokslininkų laukė ne tik fizikų - chemikų pasirodymas, bet ir spindinčios apdovanojimų statulėlės - lemputės, o geriausiai dienos užduotyse pasirodę būsimi astronautai taip pat neliko nepastebėti. Galiausiai, sudeginę keptuvę ir finalizavę dieną įmonės himnu, renginio svečiai vaišinosi čia ir dabar pagamintais ledais bei šoko smagioje diskotekoje, kuri su trenksmu persikėlė į smagiai linguojantį traukinį. O jūs ar esate kada susikibę ir imitavę traukinuką, būdami traukiny?!
 
  
 
Štai tokie gudrūs, guvūs, gabūs ir pašėlę yra būsimi UAB „Staticus“ Marso užkariautojai, su kuriais viliamės susitikti kituose kelionės į Marsą etapuose!