Pagrindinis > Mūsų darbai > UAB Tele2 | Inovacijų...

UAB Tele2 | Inovacijų vakaras

UŽSAKOVAS: UAB „TELE2“
DATA: 2016 12 12
VIETA: „Jakšto 9“ (Vaidilos teatras)
DALYVIŲ SKAIČIUS: 170
 
  
 
Atsiveria sunkios durys ir raudonu kilimu einate pirmyn. Su kiekvienu žingsniu girdite muziką ir tik paspartinęs žingsnį suprantate, kad tai jūs esate tas, kuris kuria šią melodiją, skambančią aplink, tad paslapčiomis darkart nusileidžiate ir pakylate grojančiais laiptais. Jau be palto ir su Prosecco taure rankoje drąsiau pamojuojate savo kolegei, kuri, tik priėjusi, iškart pakviečia prisijungti prie jūsų komandos nuotraukos, nes išrinko puikią virtualią fotosienelę. Stovite, bandydamas nesumirksėti, o taurę pakeičia kolegų delnai, kuriuos spaudžiate viso vakaro metu – juk susirinko visas TELE2 kolektyvas. Nors jau einate link salės, pakeliui dar spėjate užfiksuoti kolegą, karpantį ausimis. Žinoma, ne savomis, o mintimis valdomomis didelėmis ausytėmis. Pasakote sau, kad pertraukos metu būtinai grįšite išbandyti šių ir kitų inovacijų. Salėje prie vieno iš apvalių stalų randate kortelę su jūsų vardu, perrištą raudonų kaspinu bei kvapnia kenio šakele. Prasideda gala vakarienė ir jūsų žvilgsnį atitraukia ant scenos užsidegę spalvoti, švytintys LED kubai. Lai pasirodymas prasideda.
 
  
 
 
Grakščioms akrobatėms atvėrus kitą matricą, scenoje užsidega dvi nežinomos švieselės – renginio vedėjo roboto Nao akys. Kartu su Nao renginį veda ir charizmatiškasis Vytautas Rumšas jaunesnysis. TELE2 pasirinktą su sparčiu įmonės tobulėjimu sietiną technologijų temą puikiai atskleidžia pranešimas apie robotus ir jų pritaikymą kasdieniniame pasaulyje. Šypseną išspaudžiate ant scenos išvydęs TELE2 inovacijų veidą – Arnoldą Lukošių, kartu su patyrusiu mokslininku demonstruojantį traukinuką, gebantį pasipriešinti gravitacijai. Kol kolegės negaili plojimų butelius aukštyn be vargo mėtančiam ir pagaunančiam barmenui, jūsų galvoje sukasi mintys apie nepaprastą tų kokteilių skonį, nes juk nekasdien galima paragauti gėrimo, įsitaisiusio kokose ar ananase. Besiklausydamas pokalbių šou principu vykstančio vedėjų ir TELE2 vadovo pokalbio sužinote, kad esate vienas iš apdovanojimų nominantų. Pasirodo, ne veltui į ofisą prieš kelias dienas buvo atvykę operatoriai, kvietę kartu nufilmuoti GIF'ą! Žinia apie nominacijas nudžiugina dar labiau, kai kolegos čia ir dabar vykstančiu virtualiu balsavimu, vykdomu per specialią, šiam renginiui sukurtą programėlę, jus išrenka kaip pelnytą laimėtoją, nes žinote, kad kokteilis, taip traukęs akį, keliaus tiesiai į jūsų rankas. Taip pat, kaip ir šaržas, kurį per kelias minutes sukomponuoja ir įrėmina šalia scenos jūsų jau laukianti šaržistė.
 
 
  
 
Nors ir jau gavęs savo apdovanojimą, nedelsdamas prisijungiate prie renginio programėlės, kad pareikštumėte savo nuomonę, balsuodamas už kolegas bei atsakydamas į visų laikų klausimą - krepšinis ar futbolas. Dar įdomiau darosi todėl, kad ant scenos stovintys vedėjai susilažino su įmonės vadovu dėl to, kokį atsakymą pasirinks daugiau TELE2 darbuotojų. To tai tikrai nesitikėjote! Prieš jūsų akis ką tik lažybas pralaimėjęs, rimtas ir ambicingas įmonės vadovas tampa draugiškiausiu pasaulyje Kalėdų seneliu, dalinančiu TELE2 darbuotojams saldainius ir kitas dovanėles. Štai, kokia kaina gresia 1 procentu dėl savo įmonės darbuotojų pasirinkimo apsirikusiam vadovui. Stebėdamas šį smagų reginį išgirstate ant scenos besisveikinančio atlikėjo Manto Jankavičiaus balsą.
 
Atsiliepimas:
 
Eventum Group – partneris, kuris ne tik klausė, bet ir girdėjo visa, ką sakėme nuo paties pirmojo mūsų susitikimo. Atsižvelgė į visiškai visus poreikius, išpildė kiekvieną užgaidą, pažėrė puikiausių idėjų šventei, susitvarkė su visais paskutinės minutės pakeitimais, kaip kad priklauso profesionalams.

Spaudžiame dešinę ir nuoširdžiai dėkojame už patį smagiausią, gražiausią, inovatyviausią 2016 Tele2 Kalėdų vakarėlį. Seniai tokio nesame turėję.

Dirbdami su Eventum Group, esam tikri, džiaugsitės ne tik jų suruoštu renginiu Jums, bet ir organizavimo bei ruošimosi procesu. Tai jaunatviškų, kūrybingų, įsitraukusių, džiugių žmonių komanda, su kuria darbas nuo pačios pradžios iki paskutinės minutės bus vienas malonumas J

Monika Čiūraitė, TELE2 pirkimų projektų koordinatorė