Pagrindinis > Mūsų darbai > UAB Tieto Lietuva |...

UAB Tieto Lietuva | IT is ART & ART IS IT

UŽSAKOVAS: UAB „Tieto Lietuva“
DATA: 2016 12 16
VIETA: „Vilnius Tech Park“
DALYVIŲ SKAIČIUS: 80
 
  
 
Šis renginys, kurio tema „IT is ART & ART is IT“, buvo ryškus, inovatyvus ir nepamirštamas. Tai buvo vakaras, kuriame technologijos ir menas susiliejo į vieną ir padovanojo nepamirštamų akimirkų. Juk technologijos – didžiausias menas, o menas – neatskiriamas nuo technologijų.
Į modernų ir inovatyvų Vilniaus „Tech Parką“ svečiai susirinko šviesų nužymėtu keliu. Pasidabinę šviečiančiomis apyrankėmis, dalyviai žaidė visą vakarą trukusį susipažinimo žaidimą. Jo metu, ištraukę specialiai šiam vakarui paruoštą kolegos vizitinę kortelę, turėjo kartu su juo nusifotografuoti, naudodamiesi šiuolaikiškomis Printa Print fotografijos paslaugomis. Renginį atidarė stulbinantis madų šou, kurio metu, pasipuošę dizainerių Mortos Nakaitės ir Ivetos Butkevičiūtės sukurtais drabužiais, podiumu ėjo įmonės kolektyvo atstovai. Jų kelią palydėjo kinektinė siena, taip pat veikė televizorių instaliacija. Iš karto po pasirodymo ir renginio atidarymo, buvo daromas Mannequin Challenge.
 
  
 
Inovatyviam vakarui buvo sukurta APPS programėlė, per kurią vakaro svečiai žaidė žaidimą „Ką mano Tieto“, o po to balsavo ir rinko apdovanojimų nugalėtojus. Nugalėtojams prizus visą vakaro laiką spausdino 3D spausdintuvas. Laisvu laiku kolektyvas galėjo pabudinti savyje slypinčius kompozitorius ir sukurti savo įmonės melodijas su Mash Machine muzikos kūrimo technologija. Taip pat, buvo galima žiūrėti į triukus, kuriuos rodė renginio vedėjas, mokslininkas fizikas, Pijus Vaškevičius. Šventę vainikavo torto su įmonės logotipu įnešimo ceremonija ir siautulingas muzikos grupės „SillyCut“ pasirodymas.
 
Atsiliepimas:
 
„Eventumgroup“ komanda nepabūgę nei laiko stokos, nei temos įgyvendinimo iššūkio sukūrė puikią atmosferą ne tik renginio metu, bet ir visam procesui iki jo! Didelis ačiū už kantrybę ir visapusišką atsidavimą derinant renginio detales bei greitą reakciją įvykstant netikėtiems pakeitimams. Labai džiaugiamės bendradarbiavimu viso proceso metu. Esate puiki, kūrybiška bei ribų neturinti komanda, linkim sėkmės ateities projektuose!

Tieto kolektyvas