Pagrindinis > Mūsų darbai > UAB Transimeksa | Retro...

UAB Transimeksa | Retro fiesta

UŽSAKOVAS: UAB „Transimeksa“
DATA: 2017.01.14
RENGINIO VIETA: „Piano lt“ koncertų salė, Trakų g. 9, Vilnius
DALYVIŲ SKAIČIUS: 60
 
  
 
Renginys, išsiskyręs dekoracijų gausa, buvo įsimintinas ir veiklų įvairove. Čia - tarp kortų, plunksnų, žvaigždučių ir blizgių šakų bei kvapnių žvakių - damas su kandikliais ir vyrus su skrybėlėmis pasitiko paslaptingi fortepijono, paties grojančio savo klavišais, garsai. Viskas būtų idealu - baltai garuojančio šampano piramidė, ruletė, raudona sofa prie auksinės sienos -, bet užgrobtas UAB Transimeksa furgonas, vežęs tabako krovinį, tapo tikra vakaro mįsle, sukėlusia sumaištį, ir kolegos, vakaro eigoje girdėdami policijos bei įvairių liudininkų pabiras mintis, ėmė įtarinėti vieni kitus. Nepaisant to, vakarėlio dvasią išlaikė Lindy Hop šokėjai, ne tik pasirodę, bet ir mokę trypti pagal muziką. Besiaiškinant mafijos gaujos pėdsakus, šventinės nuotaikos įnešė bei mintis prasklaidė ir Transimeksa darbuotojų apdovanojimai, o po jų žaidimas Ką mano Transimeksa?, kurio metu du įmonės direktoriai bei Valdybos pirmininkas rungėsi, kuris geriausiai pažįsta darbuotojus ir gali nuspėti, kurį iš pateiktų variantų, pasirinks dauguma renginio svečių. Žaidimo pabaigą pažymėjo renginio vedėjo komiko Manto Bartuševičiaus  pasirodymas, įtraukęs vieną iš įmonės vadovų į smagų ir nestandartinį šou.
 
  
 
Vakaro eigoje sekė ir teminė viktorina, retro šarados, Taip ir ne žaidimas, taip pat sietinas su renginio tema. Puošniausios vakaro damos rungtyniavo etiketo žinių bagažu, o džentelmeniškiausiai atrodantys svečiai galėjo įrodyti teisę būti taip tituluotais varžydamiesi dėl to, kuris pagamins labiausiai klasikinį receptą atitinkantį Old fashioned kokteilį.
 
  
 
O po to - aukcionas - derybos, spėliojimai ir nusivylimas arba džiaugsmas, įsigijus arba neįsigijus vienos ar kitos prekės. Vis dėlto, nors aukciono prizų užteko ne visiems 60 svečių, milžiniško šampano butelio laimėtojai dosniai dalinosi savo laimikiu, tad diskoteka, išaiškinus nusikaltėlius bei sudėjus visus taškus ant i, buvo smagesnė nei smagi!