Pagrindinis > Renginių organizavimas > Komandiniai Žaidimai > KLUBYNĖS

KLUBYNĖS

  
 
KOMANDINIS MIESTO ŽAIDIMAS – KLUBYNĖS 
 
Klubynės – orientacinis, komandinis miesto žaidimas, kurio dalyvius stebina išskirtiniai Vilniaus miesto barai, restoranai bei lankytini ar neatrasti kultūriniai objektai. Žaidimo metu jūs pažinsite subtilias ir slaptas Vilniaus erdves, atrasite arba prisiminsite mėgstamus stipriųjų gėrimų, kokteilių, šampano, vyno, alaus ar viskio barus ir restoranus.
 
Klubynių eiga – žaidimas, apimantis Vilniaus miesto ir jo naktinio gyvenimo kultūrą, kvies spręsti užduotis, įminti užuominas, rinkti taškus. Vadovaudamiesi specialiu žemėlapiu, keliausite iš vieno punkto į kitą, degustuodami alkoholinius gėrimus bei klausydamiesi jų ragavimo ar kilmės istorijų. Esant poreikiui, žaidimo punktus gali sudaryti nealkoholiniai taškai – skanėstai, fototeatras, teatras, arbatinė, kavos ar mėsainių kavinė. Klubynių pabaigoje skaičiuojami, apibendrinami ir skelbiami žaidime dalyvavusių komandų rezultatai, apdovanojami nugalėtojai. Esant poreikiui, paskutiniame taške galima pasirinkti vakarienę, protų mūšį, muzikinę karuselę, pabėgimo kambario užduotis ar kitas pramogas.
 
Klubynės tinka – žaidimas veikia kaip puikus komandinis užsiėmimas ar modernus supažindinimo su Vilniumi būdas. Klubynės ypač tinka įmonių kolektyvams kaip komandos formavimo ir stiprinimo žaidimas. Teigiamos emocijos ir bendravimas neoficialioje aplinkoje didina įmonės darbuotojų motyvaciją bei stiprina komandinius įgūdžius. Kolektyvas atlikdamas įtraukiančias logines, kūrybines, reakcijos, miklumo, susikaupimo ar įsiklausymo reikalaujančias užduotis, geriau pažins save, vieni kitus ir taps dar vieningesne ir stipresne komanda. Visą žaidimą, jo eigą bei užduotis galima pritaikyti asmeninėms šventėms - mergvakariams, bernvakariams ir gimtadieniams.
Dažniausias Klubynių paslaugos klientas yra nedidelės įmonės arba didesnių įmonių padaliniai, sudarantys 15–30 asmenų grupę. Kiekvienu atveju Klubynių žaidimo trasa ir lankytinos vietos, pasakojimai derinami prie dalyvių, atsižvelgiant į renginio tikslus, vertybes, dalyvių amžių bei pomėgius.
 
Klubynėms reikia – fotografuojančio aparato (tinka ir telefonas), kūrybiškumo, pozityvių minčių ir draugiškos konkurencijos!
 
Klubynių kaina – Klubynėse gali dalyvauti mažiausiai 10 asmenų, vieną komandą sudaro 5–7 asmenys. Žaidimo trukmė varijuoja nuo 3 iki 5 valandų. Mūsų atsiųstame platesniame pasiūlyme galėsite rinktis iš mūsų siūlomų paslaugų ir kainų paketų. Klubynės gali vykti ir anglų kalba. 
 
Dėl Klubynių užsakymų, papildomos informacijos,
individualiai derinamų užklausų ir išsamesnio pasiūlymo kreipkitės į Mariją:
 
+370 611 14353  |  guru@eventumgroup.lt