Pagrindinis > GURU UŽRAŠAI > A.Kaniavos Moters dienos proga...

A.Kaniavos Moters dienos proga surengs du koncertus

2015-03-02

Artėjančios tarptautinės Moters dienos proga, išskirtinai moterims ir jas atlydėsiantiems vyrams, geros muzikos ekspertai „Bardai LT“ paruošė pavasarinę dovaną – Andriaus Kaniavos ir orkestro „Musė“ bei Andriaus Kaniavos ir grupės koncertus. 2015 m. kovo mėn. 6 dieną, 19 val., artėjančios Tarptautinės moters dienos proga muzikinis teatras  - klubas „New York“ prisipildys skambių autorinių Andriaus Kaniavos dainų, o kiekvienas atėjęs išvys muzikaliai teatrališką pasirodymą. O kovo 8 d. 16 val. Taujėnų dvare A.Kaniava su grupe dovanos gražiausių savo dainų koncertą.
Orkestras „Musė“ susibūrė 2011 metų rudenį ir iki šiol nemažai koncertuoja visoje Lietuvoje. 2014 metų rugpjūtį pristatė bendrą darbą – išleido kompaktinę plokštelę „Musė“, kurioje sudėta net 16 dainų. Pasirodymų metu intensyviai palaikomas dialogas su publika, dera teatras, muzika, smagios ir jautrios istorijos iš gyvenimo. Sunku net apibūdinti, koks bus koncertas, kadangi kiekvienas „Musės“ pasirodymas būna išskirtinis ir nepakartojamas. O muzikantai inirtingai dirba ruošdami naujas dainas.
Sunkiosios muzikos orkestrą „Musė“ sudaro aštuoni vyrai ir nei viena moteris, todėl jų koncertuose silpnosios, žaviosios lyties atstovės visuomet yra laukiamos. Orkestrą sudaro būrys profesionalių muzikantų: Sigitas Mickis (klavišiniai), Tomas Kulikauskas (mušamieji), Tomas Karka (triūba), Laurynas Lapė (triūba), Audrius Stasiulis (trombonas), Tomas Vaičiulis (trombonas), Darius Bažanovas (tūba) ir, žinoma, Andrius Kaniava – projekto idėjos autorius ir atlikėjas. 
Istorija dvelkiančioje vietoje – Taujėnų dvare - dainų autorius ir atlikėjas žada surengti autorinių dainų koncertą, kuriame skambės gražiausios ir žinomiausios dainos. Laukia išskirtinis koncertas ne tik todėl, kad jame dainuojančiam aktoriui pritars talentingasis klavišininkas kompozitorius Sigitas Mickis, tačiau antrąkart scenoje kartu su atlikėjais pasirodys ir Andrius Kaniava jaunesnysis. Šis išskirtinis vakaras laukia visų apsilankiusių Taujėnų dvare 2015 metų kovo 8 d. 16 val., kurio metu „Pakalbėti tyliai“ apie tai, pasvajoti, koks „Gyvenimas gražus“, pakeliauti tristiebiu „Fregatu“ arba išgirsti dainą apie „Pelėdą“  geros muzikos ekspertai „Bardai LT” kvies visas moteris ir jas atlydėjusius vyrus, kas galės tapti puikiausia dovana JAI.