Pagrindinis > GURU UŽRAŠAI > Aido Giniočio koncertas „Per...

Aido Giniočio koncertas „Per juodus ir baltus klavišų takus...“

2014-10-28

Paskutinįjį spalio ketvirtadienį, spalio mėn. 30 dieną, 18 val., Keistuolių teatro aktorius, režisierius, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos dėstytojas ir pedagogas Aidas Giniotis, sugrįžta į gimtuosius Šiaulius, kuriuose surengs autorinių dainų koncertą. Į koncertą atlikėjas kviečia Chaimo Frenkelio viloje (Šiaulių ,,Aušros” muziejus).
 
Aidas Giniotis – Šiauliuose gimusi asmenybė, puikiai pažįstama teatro pasaulyje.  Būtent Šiauliuose prasidėjo būsimo aktoriaus, režisieriaus, pedagogo, dainų autoriaus ir atlikėjo kūrybinis kelias. Čia jis parašė savo pirmąsias dainas. Čia jis dainavo ir grojo bosine gitara roko grupėje. Čia praleido dienas, pilnas fantazijų, pirmų kūrybinių ieškojimų, pirmos meilės. Čia, vienas garsiausių šalies teatralų susipažino su teatro menu ir užsikrėtė teatro bacila. „Matyt, kad būtent tėvai (mama pedagogė-skaitovė, tėvas choreografas) – labai kūrybingos asmenybės padarė didelę įtaką mano apsisprendimui. Matyt įtakojo ir tai, kad aš talkindavau Šiaulių dramos teatro rūbinėje ir stebėdavau kas vakarą spektaklius. Matyt ir tai, kad tuo metu teatre statė puiki režisierė A. Ragauskaitė, kad pamačiau jaunų aktorių spektaklius „Vaikų dienos“, „Žmogiškoji komedija“, po kurių nepagydomai susirgau teatro liga. O vėliau – akademija, vaidybos mokytoja – prof. I. Vaišytė, kurso draugai, su kuriais vėliau kūrėme savo teatrą, – viskas vedė į tą kelią, kuriuo šiandien einu” – atvirauja menininkas. 
 
Ne kartą nominuotas „Auksiniam scenos kryžiui“ ir jį pelnęs už sukurtus spektaklius vaikams, roko operą „Meilė ir mirtis Veronoje“, Aidas Giniotis neabejotinai yra vienas produktyviausių, drąsiausių, muzikaliausių Lietuvos režisierių, kuriam nesvetima ironija ir autoironija. Dabartinis Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Vaidybos ir režisūros katedros vedėjas daug laiko skiria darbui su jaunaisiais aktoriais, o pavargęs nuo pedagogo, režisieriaus ar aktoriaus vaidmens „pabėga“ į muziką, į kurią sudėjęs atsirinktas eiles, ją paverčia autorinėmis dainomis, kuriomis džiugina savo talento gerbėjus. Koncerte „Per juodus ir baltus klavišų takus“ skambės žinomiausios atlikėjo dainos, kurias paįvairins Keistuolių teatro spektakliuose girdėtomis melodijomis.
Į tokių dainų koncertą atlikėjas kviečia spalio 30 d., 18 val. Kupinas geros nuotaikos vakaras bus garantuotas. 
 
Daugiau informacijos: koncertai@bardai.lt. Perkant didesnius kiekius, taikomos nuolaidos.
Bilietus platina bilietai.lt. Dėl bilietų rezervacijos galite rašyti bardukoncertas@gmail.com.
Informaciją teikia Romualdas Juzukonis. Tel. 8611 32176, juzukon@gmail.com 
bilietų kainos: 27 lt/7,82 €;  33 lt/9,56 €