Pagrindinis > GURU UŽRAŠAI > Andrius Kaniava ir orkestras...

Andrius Kaniava ir orkestras „Musė“ tęsia skrydį su naujuoju albumu

2014-08-26

Optimizmo ir energijos nestokojantis aktorius, dainų autorius ir atlikėjas Andrius Kaniava vasaros pabaigai paruošė ilgai lauktą dovaną savo talento gerbėjams. Sunkiosios muzikos orkestras,  daugiau nei trejus metus keliaujantis po Lietuvą su A. Kaniava ir jo dainomis, pristato naująją kompaktinę plokštelę  „Musė“, kurią išleido geros muzikos ekspertai „Bardai LT“ ir kviečia į jos pristatymo koncertus Vilniuje ir Kaune.

Varinių pučiamųjų garsais aidintį albumą sudaro 15 dainų, kurios buvo įrašytos Kauno valstybinėje filharmonijoje. Visų dainų tekstų autorius pats Andrius Kaniava, o jo kūrinius aranžavo bendražygis kompozitorius Sigitas Mickis, kuris yra ir orkestro meno vadovas. Nors pirmasis „Musės“ skrydis prasidėjo dar 1998-aisiais, tačiau po trejus metus trukusio nepripažinimo, orkestras buvo priverstas laikinai nutraukti savo veiklą ir išsiskirstyti. Bet tyla nesitęsė ilgai, ir 2011-ųjų rudenį „Musė“ pakilo naujam skrydžiui. Praėjęs laikas buvo tik į naudą, nes šiandien orkestras gali pasigirti  gausiu  būriu  muzikantų  iš  didžiosios  raidės.  Tai  Laurynas Lapė (trimitas), Tomas Vaičiulis (trombonas), Tomas Karka (trimitas), Audrius Stasiulis (trombonas),  Darius Bažanovas (tūba), Tomas  Kulikauskas (mušamieji). Kaip teigia pats šmaikščios lyrikos autorius „būtų buvęs nusikaltimas žmonijai  neįamžinti  to,  ką  geriau  vieną  kartą  išgirsti,  nei  šimtą  kartų  apie  tai  skaityti“.

Paklaustas, kodėl pasirinko būtent pučiamuosius ir mušamuosius instrumentus, žinomas atlikėjas atsako: „juk šie instrumentai nuo seno skelbė  žmonėms  negandas  ir  džiaugsmą.  Mano  manymu,  joks  kitas  instrumentas  neturi  tokio  gaivališko  polėkio  ir  užslėptos  lyrikos.  Dėl  šios  priežasties  būtų  buvę  nepadoru  uždaryti  muzikantus  studijoje  ir  kamuoti,  siekiant  tobuliausio  rezultato.  Koncertinis  atlikimas  geriausiai  atspindi  tą  gyvybę  ir  žodžiais  nenusakomą  aurą,  kuri  atsiranda  tik  matant  prieš  save  klausytojų  akis“.

Du premjeriniai naujojo albumo pristatymo koncertai vyks rugpjūčio 28 d. 19 val. Pažaislio vienuolyno „Monte Pacis“ svetingumo komplekse Kaune ir rugpjūčio 29 d. 19 val. Vilniaus mokytojų namų Vasaros terasoje Vilniuje. Jų metu visi norintys galės įsigyti naująją plokštelę ir tapti pašėlusios „Musės“ skrydžio liudininkais. Pasibaigus vasarai „Musė“ nesiruošia nusileisti ir rudenį kvies į pasirodymus kituose Lietuvos miestuose.

Bilietais prekiauja Bilietai.lt ir koncerto vietoje likus 1 val. iki renginio pradžios.

Daugiau informacijos: koncertai@bardai.lt