Pagrindinis > GURU UŽRAŠAI > Andrius Kulikauskas surengs išskirtinius...

Andrius Kulikauskas surengs išskirtinius metų koncertus

2013-10-16

Pasitinkant šaltąjį metų laiką, Andrius Kulikauskas kviečia į savo ir draugų  koncertą ,,Visas aš (beveik)“, skirtą naujausiam albumui pristatyti, kuris įvyks lapkričio 19 dieną, Vilniaus Keistuolių teatre.

Keistuolių teatre Andriaus Kulikausko ir kompanijos koncertas rengiamas nebe pirmą kartą. Pavasarį įvykusiame koncerte netilpo visi norintys, todėl koncertas rengiamas pakartotinai. Publikai puikiai pažįstamas maestro šiame koncerte pasirodys ne vienas. Scenoje jam talkins aktorius ir bardas Saulius Bareikis, atlikėjos Neda Malūnavičiūtė ir Justė Kazakevičiūtė. Gyvo garso grupė, kurioje gros profesionaliausi Lietuvos muzikantai, dainų skambesiui suteiks išskirtinio žavesio. Balsų skambesį paįvairins specialiai šiam projektui susibūrusi teatro laboratorijos „Atviras ratas“ aktorių trio. Merginos atliks pritariančiojo vokalo balso partijas. Talentingąjį Žemaitijos dainių, kompozitorių, bardą, ilgą laiką kūrybiniu keliu ėjusį kartu su maestro Vytautu Kernagiu, galima išvysti įvairiuose projektuose. Maestro yra įvairių festivalių dalyvis, muzikos kūrinių aranžuotojas, spektaklių muzikos autorius, pastaruoju metu dažnai koncertuojantis su gitaristu Gintaru Šulinsku, atlikėja Juste Kazakevičiūte. Andrius Kulikauskas yra grupės „Kuli familly“ generolas, grupės „Adios“ narys, duete koncertuoja su aktoriumi Sauliu Bareikiu. Tad ir koncerte Keistuolių teatre skambės pačios geriausios, laiko patikrintos dainos, kurias dainuoja visa Lietuva.

Taigi visus gyvos muzikos bei poezijos gerbėjus VŠĮ ,,Bardai Lt“ kviečia apsilankyti šiame Andriaus Kulikausko koncerte ir šaltą rudens vakarą praleisti kartu. Bilietas į šį koncertą bus puiki dovana ne tik sau, bet ir artimajam. Koncerto pradžia – 19 val.