Pagrindinis > GURU UŽRAŠAI > AraabMuzik pasirodymą Vilniuje pradės...

AraabMuzik pasirodymą Vilniuje pradės kitas amerikietis – Slow Magic

2013-09-12

Šiandien kūrybiškų ir unikalių renginių erdvė menų fabrikas „Loftas“ patvirtino žinią, kad lapkričio 3 d. čia koncertuojantį amerikietį AraabMuzik apšildys jo tėvynainis Slow Magic.

Slow Magic kartą jau grojo „Lofte“ pavasarį vykusiame renginyje, kuriame taip pat pasirodė visi šios kartos chillwave muzikos geriausi – XXYYXX, Giraffage, Blackbird Blackbird bei kiti.

„Nors didžioji to vakaro žvaigždė buvo XXYYXX, tačiau visų netikėtumui Slow Magic pasirodymas tapo neabejotinu vakaro vinimi. Po koncerto jis šoko į minią su instrumentais ir pratęsė savo pasirodymą tarp gerbėjų“, – Slow Magic pirmąjį pasirodymą menų fabrike prisimena muzikantas Victoras Diavara.

Slow Magic yra užsislapstinęs chillwave muzikos kūrėjas, kuris visada scenoje dėvi spalvingą kaukę. Ji tapo muzikanto įvaizdžio dalimi:

„Aš nežinau, kaip ta „paslaptis“ rutuliosis toliau, tačiau kol kas ji man pasitarnavo tik pačiais geriausiais būdais. Be to, žmonės pamėgo mano kūrybą, ne ką kitą“, – sako amerikietis Slow Magic.

Beje, Slow Magic muzika apibūdinama pačiais svajingiausiais ir įdomiausiais epitetais, tokiais kaip „dreamwave“, „imaginary pop“, „dream hop“ ir kt. Pirmasis amerikiečio albumas „▲“ buvo įvertintas labai teigiamai tiek kritikų, tiek gerbėjų.

„Pagal jo muziką galima ir visą naktį šokti, ir užsiimti joga“, – įvairiapusį Slow Magic skambesį linksmai pristato menų fabriko įkūrėja Živilė Diavara.

Slow Magic apšildys kito žinomo amerikiečio AraabMuzik pasirodymą. AraabMuzik rankos it siuvimo mašinos adatėlė – plika akim neretai sunku sugaudyt kaip greitai jis darbuojasi visa technika. Tai, ko gero, ateities muzika, kuria išgirsime gyvai artimoje ateityje – jau lapkričio 3 d.