Pagrindinis > GURU UŽRAŠAI > Baltojo Tilto Okupacija 2...

Baltojo Tilto Okupacija 2 kovo 8 dieną kvies kartu atšvęsti Tarptautinę Moters dieną!

2014-03-03

Klubas „Gluck“ ir vyno rūsys „Vinchenso“ kovo 8 dieną kviečia visus reivo mėgėjus kartu praleisti Tarptautinę moters dieną.

Baltojo Tiltą Okupaciją 2 organizuojančios kompanijos Soundtraffic teigimu, motyvas skatinantis surengti šį renginį buvo pirmosios okupacijos pasisekimas. Buvo sulaukta daugiau nei tikėtasi, renginį aplankė gausus būrys žmonių, panašu, kad elektroninė muzika nemiršta Lietuvoje, o žengia sparčiu žingsniu pirmyn. Tą patį įrodė ir ypač daug pasisekimo sulaukęs renginys Techno Valentino.

Baltojo Tilto Okupacijai 2 pasirinkta simbolinė data – kovo 8 – oji. Didžiausias dėmesys bus skiriamas dailiosios lyties atstovėms, tačiau muzikos atžvilgiu, organizatorių teigimu, pirmąjį renginį šis pranoks kokybiškesniu garsu, šviesos efektais bei neįprastomis vaizdo instaliacijomis bei dekoracijomis. 

Baltojo Tilto Okupacija 2 apjungs įvairius muzikos stilius - TECHNO, DNB, JUNGLE, DEEP HOUSE, NU-DISCO bei kitus.

Dviejose erdvėse – klube Gluck ir vyno rūsyje Vinchenso – pasirodys 20 įvairių elektroninės muzikos stilių atlikėjų iš Lietuvos bei užsienio.

Renginio akcentu taps ADVENDT‘s RISING pasirodymas, šis atlikėjas į Lietuvą atvyks net iš saulėtosios Graikijos. Jis turi sukaupęs ilgametę patirtį muzikos srityje bei taip pat yra ypač įžymus savo šalyje, o paklaustas, kuo planuoja nustebinti Lietuvos žiūrovus, teigia  turi parengęs daug puikios elektroninės muzikos, kuri neleis sušalti Gluck klubo lankytojams.

ADVENDT‘s RISING dar nėra buvęs Lietuvoje, tačiau kiek teigia, intensyviai bendradarbiauja su lietuviais muzikos srityje ir ypač juos vertina.. Atlikėjas labai nori aplankyti Vilnių, jis yra apie jį nemažai girdėjęs bei nori pamatyti įžymiausius miesto objektus. Graikui Lietuva asocijuosi su krepšiniu, jis žino, kad Lietuvoje tai antra religija.  

Už pulto taip pat pasirodys atlikėjas bei reivo krikštatėvis Lietuvoje SAGA, jis šiais metais po 10 metų pertraukos sėkmingai prikėlė vasario 14 dieną vykusį renginį Techno Valentino.

Tikimasi, kad Baltojo Tilto Okupacija 2 sutrauks dar didesnę elektroninės muzikos gerbėjų iš visos Lietuvos.