Pagrindinis > GURU UŽRAŠAI > „Colours of Bubbles“ gitaristui...

„Colours of Bubbles“ gitaristui sveikstant grupė skelbia naują „Vasaros terasos“ koncerto datą

2015-06-04

Praėjusią savaitę Vilniuje „Vasaros terasoje“ dėl gitaristo Tomo Grubliauskio patirtos avarijos neįvykęs „Colours of Bubbles“ koncertas perkeltas į liepos 9 dieną. Tuo pačiu, grupė dėkoja praėjusį ketvirtadienį juos pavadavusiems „Freaks on Floor“ muzikantams, kurie kartu su „Colours of Bubbles“ vokalistu Julijum Aleksovu tame koncerte atliko žymiausią šiauliečių dainą „Flags“ ir linkėjo gitaristui greičiau pasveikti.
 
„Esu užsispyręs ir darau viską, kad kuo greičiau galėčiau atsistoti pilna koja. Džiaugiuosi, kad koncertas įvyks, bet reikia dar daug nuveikti ir gerai pasiruošti, kad jis būtų vienas įsimintiniausių“, – kalbėjo Tomas Grubliauskis.
 
„Colours of Bubbles“ gitaristui Tomui Grubliauskiui nukritus nuo motociklo lūžo šlaunikaulis, todėl vaikinas buvo operuotas, jam taip pat darytas rankos atstatymas. Šiuo metu muzikantas gerai nusiteikęs ir sparčiai sveiksta.
 
„Colours of Bubbles“ koncertų grafikas dėl to nenukentės. Šiuo metu artimiausiuose koncertuose birželio 6 dieną Naujosios Akmenės miesto šventėje ir liepos 3 dieną „GreenFest” festivalyje Minske jį pavaduos kitas grupės gitaristas Jonas Šablickas, tačiau pasirodymui „Vasaros terasoje“ Tomas Grubliauskis jau ketina sugrįžti į sceną.