Pagrindinis > GURU UŽRAŠAI > „Comedy Kasta“ šį vakarą...

„Comedy Kasta“ šį vakarą „Penktadieniuose pašnekiuose“

2014-03-26

Pastaruosius metus šalyje galima vadinti „humoro pavasariu“. Tai tikras atgiminas tiems, kuriems buvo pabodęs sustabarėjęs ir šabloniškas senosios kartos humoras, paremtas anekdotais ar pasenusiais stereotipais. Atsiranda vis daugiau juokaujančių, apibūdinančių save kaip stand up comedy  atlikėjais.

„Comedy Kasta“ - Lietuvoje vis populiaresniu tampantis stand up comedy žanro vakaras. Nepaisant humoro stokos televizijoje, nesibaigiančių cirkų politikoje, bei lietuviškojo identiteto - verkti, vis dar tikime, kad mokame juoktis ir prajuokinti – sako vienas projektų senbuvių Olegas.

Po didžiulės sėkmės sulaukusio „Humoro klubo“ susikūrimo, netruko susikurti ir dar vienas projektas – Comedy Kasta, pritraukiantis vis daugiau žmonių ir jau atradęs savo auditoriją. Čia galima pamatyti ir ištikimų standuperių, dalyvaujančių Comedy Kastos veikloje nuo pirmų dienų ir naujokų, kurie bando išmėginti savo jėgas kiekviename rengiamame vakare. Taip pat visad čia apsilanko ir kviestiniai svečiai, taip dar labiau pagyvindami vakaro pasirodymus.

„Mūsų auditorija yra tie žmonės, kurie nežiūri televizoriaus. Televizija formuoja tam tikrą humorą, o mes siūlome visai kitokį požiūrį – nekalbame banaliai, bandome pažiūrėti į humorą iš įvairių pusių, įvairiomis formomis“, - pasakoja Marius, „Comedy Kastos“ vakarų organizatorius.

Ir tai tiesa. Kiekvieną kartą atėję į šį renginį pamatysite vis naują programą, nematytų veidų bei, jei būsite pakankamai drąsus ir turintis ką pasakyti, galėsite pats užlipti į sceną ir išmėginti savo jėgas.

Daugiau apie „Comedy Kastą“ galite sužinoti šiandien (kovo 26 d.), 19 val., „7 Fridays“ vykstančioje gyvų pokalbių laidoje „Penktadieniniai pašnekesiai“

Renginys nemokamas.