Pagrindinis > GURU UŽRAŠAI > Didžeridu workshopas su Rodrigo...

Didžeridu workshopas su Rodrigo Viterbo

2013-10-16

Kviečiame į DIDŽERIDU workshopą spalio 17 d. ketvirtadienį18val., kurį ves Rodrigo Viterbo - šiuo metu viešintis Lietuvoje meistras iš Portugalijos. Workshopo metu sužinosite apie aborigenų kultūrą, kaip groti ir kaip pasigaminti didžeridų iš kasdiena naudojamų medžiagų. Visas Rordrigo darbas altiekamas su didžiausia pagarba Yolngų žmonėms iš Australijos - tikrosioms instrumento šaknims.

Workshopo trukmė 3-4 val. Kaina 90Lt - visas priemones duosime ir arbata/kava vaišinsime:)

Grupė nedidelė – iki 10žmtad skubėkite registruotis el. p.info@artoteka.lt (atsiųskite savo vardą ir tel. nr. - laiško tema: didžeridu workshopas).

Tradicinis didžeridu yra gaminamas iš eukalipto šakos, kurią išvalgo termitai. Tačiau galima padaryti iš įvairių medžiagų. Rodrigo ištobulino techniką kaip iš tuoletinio popieriaus ritinėlių pasigaminti šį instrumentą, kuris bus ilgaamžis ir su juo galima bus praktikuotis.

Rodrigo Viterbo - didžeridų muzikantas ir mokytojas iš Portugalijos. Su šiuo instrumentu jis dirba nuo 2001 metų. Pradėjęs kaip savamokslis, suprato, kad reikia domėtis giliau, pradėjo mokytis iš įvairiausių pasaulio mokytojų. Net iš pačių Australijos aborigenų. Rodrigo dalyvavo įvairiuose projektuose, bei kai kuriuos iniciavo pats, tokius kaip "DIDGEnBASS" (didžeridu ir elektronika), "Fo Let Go" (didžeridu ir beat box'as), "Wood Vibration" (didžeridų ir smuikas) ir pan. 2008 metais Rodrigo prisidėjo prie Portugalų didžeridų asociajos įkūrimo. Supratęs, kad Portugalijoj yra tik prastos kokybės instrumentai, ėmė juos pirkti iš Australijos, Amerikos, Anglijos ir kitų šalių. O greitai pradėjo ir pats juos gaminti iš medžio, iš popieriaus ir PVC vamzdžių. Per daugelį metų jis ištobulino savo žinias vesdamas užsiemimus ir pamokas vaikams, suaugusiems, mokytojams, muzikantams - visiems.Taip pat mokė ir vis dar moko pasigaminti popierinius didžeridų mokyklose, festivaliuose, įvairiuose renginiuose.