Pagrindinis > GURU UŽRAŠAI > Didžiausias Šiaurės ir Baltijos...

Didžiausias Šiaurės ir Baltijos šalių talentų festivalis „Tallinn Music Week“ išaugs į miesto šventę

2015-03-05

205 pagrindinės programos atlikėjai iš visos Europos, 15 nemokamų miesto scenų su 73 muzikantais, specialios restoranų programos ir netgi naminio alaus festivalis – visa tai kovo 25-29 dienomis pristatys didžiausias Šiaurės ir Baltijos šalių talentų festivalis „Tallinn Music Week“. 
 
Pagrindinėje septintojo „Tallinn Music Week“ festivalio programoje šiemet koncertuos 205 atlikėjai iš 26 šalių. Lietuvą čia reprezentuos Ba., jau antrąjį kartą iš eilės Deep Shoq ir specialiai pakviesti elektroninės muzikos naujokai „Black Water“ bei  Alina Orlova.
 
Nemokami koncertai vyks Talino galerijose, kavinėse, dizaino studijose ir net muzikantų namuose. Be aibės puikių vietinių atlikėjų, miesto scenose koncertuos ir keli Europos atlikėjai iš pagrindinės „Tallinn Music Week“ programos.
 
Kartu su išskirtine muzika „Tallinn Music Week“ pristato ir specialią geriausių vietinių miesto restoranų programą „TMW Tastes“, menų ir amatų programą bei pirmą kartą vyksiantį naminio alaus festivalį, kuris siūlys pasaulinio lygio alų, tokį pat aštrų kaip „Tallinn Music Week“ roko grupių programa.
 
„TMW Tastes“ dalyvauja 11 restoranų ir kavinių, siūlančių kruopščiai parengtus gurmaniškus meniu ir specialias nuolaidas. Tai yra mėgstamos „Tallinn Music Week“ organizatorių komandos vietos su vieninteliu atrankos kriterijumi – šviežias ir skanus maistas.
 
Į  gyvą miesto šventę išaugęs „Tallinn Music Week“  festivalis vystosi ir toliau, šiais metais pirmą kartą pateikdamas specialią menų ir amatų programą bei Talino naminio alaus festivalį jo virimo žinovams ir mėgėjams.
 
 
Pilną festivalio programą galima rasti čia.  
 
Šiuo metu festivalio akreditacija kainuoja 45 Eur. Nuo kovo 16 dienos kaina kils iki 55 Eur (tmw.ee).
TMW festivalio akreditacija/apyrakė sutekia įėjimą į visus festivalio koncertus kovo 26 – 28 dienomis ir nuolaidas į šalutinius festivalio renginius.