Pagrindinis > GURU UŽRAŠAI > Domantas Razauskas grįžta į...

Domantas Razauskas grįžta į Lietuvos miestus su Rudens koncertu

2014-10-06

Spalio 7 d. 18 val. į Šiaulių apskrities P. Višinskio viešosios bibliotekos konferencijų salę ir spalio 11 d. 19 val. į Kauno restoraną „Papa Jazz“ (Savanorių pr. 178). atvyksta ypatingai jaunimo tarpe pažįstamas atlikėjas Domantas Razauskas. Talentingasis dainų tekstų ir muzikos autorius žada surengti rudeniškai šiltus ir spalvingus pasirodymus
 Domantas Razauskas – žmogus, kurio nerasite šmėžuojančio televizijos ekranuose, neišgirsite grojančio populiariosiose radijo stotyse, tačiau jis yra puikiai žinomas ir pažįstamas dainuojamosios poezijos mėgėjų tarpe.
Kaskart skirtingus pasirodymus rengiantis atlikėjas teigia, kad kiekvienas išėjimas į sceną jam yra unikalus, ir jo tikslas yra  bent valandai ar dviem, kol trunka koncertas, persikelti į erdvę, kurioje nėra rūpesčių, vargų, pykčio, pagiežos ir pavydo, asmeninių gyvenimų, netekčių. Tik gyvybė.
Didžiausia savo mokytoja atlikėjas laiko pačią muziką. Domanto kūrybinis klodas telpa į dvi išleistas knygas bei daugiau nei 200 dainų, kurių dalis sudėtos į dvi kompaktines plokšteles (trečioji pasirodys šių metų rudenį).
Domantas Razauskas žada surengti įspūdingą pasirodymą ir paruošti kupiną gerų emocijų uždarymo vakarą su ,,Rudens muzika”. Susitikime ir pabūkime kartu.
 
Bilietus platina www.bilietai.lt bei 1 val. iki koncerto prie salės durų.