Pagrindinis > GURU UŽRAŠAI > “Elle G” gimtadienio planetoje...

“Elle G” gimtadienio planetoje – naujos dainos, kosmoso dulkės ir palydovai

2014-05-15

“Žemė - vienintelė žinoma planeta, kurioje gali būti gyvybė. Tačiau yra dar viena, kurioje švenčiami gimtadieniai.” Tokia trumpa žinute merginų duetas “Elle G” iš Vilniaus kviečia klausytojus paminėti 2 metų grupės gimtadienį. Skrydis į “Elle G” gimtadienio planetą įvyks gegužės 22 dieną (Žemės laiku), ketvirtadienį, 19:00, Vilniaus Universiteto Planetariumo Žvaigždžių salėje.

Kviesdamos kartu pakilti į “Elle G gimtadienio planetą” merginos Vilniaus Lazdynų baseine nufilmavo specialų klipą:

Giedrė Nalivaikaitė ir Elena Augustinaitė groti pradėjo dviese. Su ukulele, aksominiais balsais ir keletu barškučių sename lagamine ėmė keliauti iš koncerto į koncertą, savaip interpretuodamos ir perdainuodamos 3 - 8 dešimtmečių melodijas. Pastaruosius metus merginos skyrė įkvepiančioms kelionėms. Du mėnesiai Berlyne, mėnuo Amerikoje ir daug kelionių po Lietuvos miestus ir miestelius. Vienas iš kelionių rezultatų - subrendęs debiutinis “Elle G” albumas "Never ending story", šią žiemą pristatytas muzikos klube "Tamsta". Per du dueto gyvavimo metus merginos ne tik sukaupė nemažą instrumentų bagažą, bet pamažu ėmė kurti ir savo dainas.

Grįžusios iš pirmojo Mėnulyje pripėdavusio astronauto tėvynės “Elle G” nepamiršo Lietuvos tarpukario muzikinio paveldo. Gimtadienio planetos koncerte skambės ne tik dainos iš debiutinio albumo "Never ending story", bet ir naujai prikeltos, dar niekur negirdėtos, lietuviškos melodijos. Duetas, dainuojantis anglų, prancūzų ir vokiečių kalbomis, du metus sutiks su koncertu, kurio pusę programos sudarys lietuviškos dainos. Gimtadienio proga merginos lietuvių kalba žada padainuoti ir savo kūrybos dainą.

“Elle G” gimtadienio vieta, kaip ir pats koncertas - ypatinga. Po žvaigždėtu Vilniaus Planetariumo dangumi Elena ir Giedrė kviečia savo klausytojus kartu nupūsti kosmoso dulkes nuo retro melodijų, pasiklausyti naujų dainų ir naujų instrumentų skambesio.

Apie merginas visą gimtadienio vakarą žada suktis muzikiniai Palydovai. Su gimtadieniu grupę sveikinti pasiruošę broliai Mantas ir Šarūnas Joneikiai, geriau pažįstami iš planetos Venera bei grupės “Garbanotas Bosistas”, žavusis kontra(bosistas) Kipras Pugačiukas, žmogus iš stygų planetos Vytautas Narkevičius (smuikas), skalbimo lentą muzikos instrumentu paverčiantis Dangiras Bugas, bičiulis obojininkas Laurynas Duoba bei būgnininkas iš ritmo planetos - Jonas Narbutas.

“Elle G” žada ir gimtadienio dovaną klausytojams -  koncerto metu debiutinį albumą "Never ending story" bus galima įsigyti už specialią kainą.

Išankstinius bilietus į Elle G gimtadienio planetą platina Ticketpro