Pagrindinis > GURU UŽRAŠAI > „Ewert and The Two...

„Ewert and The Two Dragons“ albumo pristatymo ture ir Lietuva

2015-02-04

Vasario 24 dieną išleidžiamą „Ewert and The Two Dragons“ albumą „Circles“ jau galima iš anksto užsisakyti „Amazon“ ir „iTunes“. Po trijų savaičių turo Jungtinėse Valstijose grupė kovo-balandžio mėnesiais albumą pristatys Taline, Rygoje, Helsinkyje, o gegužę atvyks į Vilnių. Pirmąjį albumo singlą „Pictures“ jau galima išgirsti „Spotify“, o prieš kelias dienas grupė pristatė ir šios dainos vaizdo klipą.

 
Vasario 24 diena žymės trečiojo studijinio „Ewert and The Two Dragons“ albumo „Circles“ pasirodymą. Jis buvo įrašytas rugpjūčio mėnesį „Bear Creek“ studijoje netoli Sietlo ir prodiusuotas Ryano Hadlocko (dirbusio su „The Lumineers, „Valance Joy“). Tai bus pirmasis estų grupės albumas, kurį išleis „Sire Records“ („Warner Music“).
 
„Circles” turas vasarį prasidės Filadelfijoje, Jungtinėse Amerikos Valstijose. Po trijų savaičių turo už Atlanto, kovo 19 dieną grupė pratęs jį Taline, koncertų salėje „Nordea“, kovo 21 dieną koncertuos Rygos „Palladium“, o balandžio 3 dieną legendiniame Helsinkio „Tavastia“ klube. Į Vilniaus menų fabriką „Loftas“ „Ewert and The Two Dragons“ atvyks gegužės 7 dieną.
 
Prieš atvykdami į Vilnių muzikantai surengs koncertus Danijoje, Švedijoje, Prancūzijoje, Belgijoje, Nyderlanduose, Vokietijoje, Šveicarijoje, Austrijoje, Jungtinėje Karalystėje.
 
„Esame superlaimingi dėl koncertų Rygoje, Helsinkyje ir Vilniuje. Mes turime tiek daug puikių prisiminimų iš praėjusių kartų. Nekantraujame sugroti naujas dainas, o taip pat dainas iš praėjusių albumų, kurios sukūrė ypatingą ryšį tarp mūsų ir gerbėjų. Greitai pasimatysime!“, – kalbėjo grupės vokalistas Ewertas Sundja. 
 
„Ewert and The Two Dragons“ yra plačiai pripažinta estų alternatyvaus post­brit­pop grupė. Sunkus darbas ir gausus skaičius koncertų Estijoje ir kaimyninėse šalyse per 2011 – 2014 metus dosniai atsipirko. „Good Man Down” tapo vienu perkamausiu visų laikų Estjos albumų ir uždirbo grupei aibę apdovanojimų tarp kurių: „Tallinn Music Week“ ir „Skype“ teikiamas „Go Change the World” (2011 m.), Estijos „Raadio 2“ Metų hitas už dainą „Good Man Down“ (2011 m.), penki Estijos muzikos apdovanojimai 2012 m. ir prestižinis „European Border Breakers“ apdovanojimas festivalyje „Eurosonic“ (Olandija, 2013 m.).