Pagrindinis > GURU UŽRAŠAI > Festivalis „Galapagai 2016“ meta...

Festivalis „Galapagai 2016“ meta iššūkį muzikantams

2016-03-15

Tarptautinis muzikos ir pramogų festivalis „Galapagai“ kartu su sostinės gyvos muzikos baru „Liverpool Indie/Rock Bar“ meta iššūkį visoms grupėms ir siūlo dalyvauti konkurse, kurio nugalėtojai pasirodys didžiojoje festivalio scenoje.

Festivalio organizatoriai pabrėžia, kad konkursas „Galapagai music challenge“ yra skirtas visoms muzikos grupėms, kurios mano, kad yra vertos pasirodymo didžiojoje festivalio scenoje.

„Tai nėra vien tik jaunų, dar negirdėtų grupių konkursas. Gali dalyvauti ir patyrusių muzikantų grupės, bet jei atrasime naujus talentus – tik džiaugsimės, – sako festivalio vadas, gitaristas Algirdas Barniškis-Blėka. – Konkursas vyks penkis šeštadienius, po kurių išsiaiškinsime dvi geriausias grupes. Jos laimės galimybę ne tik groti „Galapagų“ didžiojoje scenoje, bet ir pasidalins nemenką honorarą, surinktą viso konkurso metu.“

Muzikinė kova vyks „Liverpool Indie/Rock Bar“, kuris jau antrus metus yra pagrindinė

Vilniaus indie roko muzikos mėgėjų vieta. Ten jau įvyko daugiau nei 200 koncertų, tarp kurių – tiek gerai žinomos Baltijos šalių grupės, tiek jauni, pirmą kartą prieš auditoriją grojantys naujokai.

„Labai džiaugiamės mūsų baro ir „Galapagų“ festivalio draugyste. Būti platforma jauniems atlikėjams – yra vienas iš mūsų tikslų, todėl šis bendradarbiavimas dar labiau sustiprina mūsų erdvės koncepciją. Tikimės, kad šis renginys bus puiki šventė visiems, neabejingiems kokybiškai muzikai“, – teigia „Liverpool“ baro renginių organizatorė Aušra Kareniauskaitė.

Ji taip pat užsimena, kad konkurso atidarymo vakarą klubo svečiai turės išskirtinę galimybę pasiklausyti Australijos roko grupės „The Elliotts“. Šie atlikėjai ruošiasi turui po Europą, dalyvaus gerai žinomame „showcase“ muzikos festivalyje „Tallinn Music Week“ ir pakeliui užsuks į Vilnių.

Konkurso pusfinaliai vyks balandžio 9, 16, 23, 30 dienomis. Finalas bus surengtas gegužės 7 d. Dalyvius vertins muzikos profesionalai, festivalio „Galapagai“ organizatoriai ir „Liverpool Indie/Rock Bar“ atstovai.