Pagrindinis > GURU UŽRAŠAI > Festivalyje „Devilstone“ – šviežio...

Festivalyje „Devilstone“ – šviežio thrash‘o pliūpsnis iš Suomijos – LOST SOCIETY

2015-05-06

Kaip į thrash metalo kultūrą žiūri naujoji muzikantų karta? Be galo rimtai, tačiau su šlakeliu ironijos. Būtent tokią energiją skleidžia festą nusiaubsianti suomių ketveriukė LOST SOCIETY. 
 
Languoti marškiniai, sportiniai bateliai ir susitaršę plaukai. Žvėriški tempai ir siautulingos soluotės. Nutrūktgalviškas jaunatviškas maksimalizmas. Tai pagrindinės dalys, įeinančios į visuomenės pražūtį savo pavadinime deklaruojančios grupės kūrybą. Tačiau po apgaulingai pretenzingu pavadinimu slypi keturi entuziastingi ir velniškai talentingi vaikinai, kurie nei į save, nei į visuomenę nėra linkę žiūrėti pernelyg rimtai.
 
Nors vyriausiam grupės nariui tėra dvidešimt dveji metai, LOST SOCIETY per savo karjerą jau spėjo pasirašyti kontraktą su įrašų kompanija „Nuclear Blast“ bei išleisti du albumus. Praėjusiais metais išėjęs „Terror Hungry“ (kuris, beje, sublizgėjo prestižiniuose suomių „Emma“ apdovanojimuose) ir bus pristatytas festivalio „Vakarų“ scenoje. 
 
Muzikantai teigia daugiau laiko praleidę užsienio šalių scenose nei gimtosiose. Būtent dėl to LOST SOCIETY pakankamai greitai išlipo iš suomiško underground‘o užkaborių ir neįtikėtinai greitai įsigijo fanų visame pasaulyje. Kita vertus, būtent gimtinėje susiformavo savotiškas LOST SOCIETY kultas, tad Suomijos sostinėje jau nebestebina užrašai su grupės pavadinimu gatvėse ar roko barų kertelėse.
 
LOST SOCIETY muzika trykšta jaunatviška energija, kuri eina koja kojon su technišku atlikimu ir užkrečiančia charizma. Profesionalūs, tačiau sceninės šlovės dar nesugadinti muzikantai reprezentuoja naujos kartos thrash metalo kultūrą. Tuo ir bus galima įsitikinti liepos 16–19 dienomis Anykščiuose.