Pagrindinis > GURU UŽRAŠAI > Geriausia airių grupė po...

Geriausia airių grupė po „U2” atvyksta į Lietuvą koncertuoti ir švęsti

2014-02-27

Šv. Patriko dienos proga jau kovo 14-ąją gyvos muzikos „Bushmills Live“ renginių serijoje menų fabrike „Loftas“ koncertuos geriausia Airijos grupė po „U2“ – „Republic of Loose“, prie kurių prisijungti išreiškė norą net pati Sinead O’Connor.

„Republic of Loose“ – geriausia airių grupė. Aš noriu prie jos prisijungti“, – garsiai spaudai stūktelėjo pasaulinio garso dainininkė Sinead O’Connor.

Jai pritaria ir Lietuvoje gyvenanti airių kilmės Erica Jennings: „Tai viena mano mėgstamiausių grupių ir neabejotinai geriausia grupė, kuri pastaruosius metus vis labiau garsina airių muzikinę sceną svetur“.

Republic of Loose – Comeback Girl

Taip pat „Republic of Loose“ savo simpatijas reiškia daugybė pasaulinio lygio muzikantų. Pavyzdžiui „U2“ lyderis Bono, „Scissor Sisters“ nariai, „Snow Patrol“ vyrai ir daugelis kitų. Visi jie sutartinai kartoja, kad šių funk roką grojančių airių energija scenoje yra paperkanti.

Grupė yra ne tik liaupsinama nuomonės formuotojų, bet ir yra iššokdinusi dešimtatūkstines minias. Vienas didžiausių „Republic of Loose“ pasirodymų buvo tarptautiniame „Oxegen“ festvalyje pilant lietui. Jų pasirodymą tąkart stebėjo virš 30 000 žmonių nepaisant prastų oro sąlygų.

„Ten kone pralėkė tornadas“, – interviu Lietuvai komentuoja grupės lyderis Mikas Pyro.

Republic of Loose – Break („Oxegen” festivalis)

Grupė iki kol atvyks į Lietuvą pažadėjo atlikti daug „grūvo“ pratimų ir eksperimentų savo studijoje Dubline, kad viskas ką jie parodys „Lofte“, būtų su pačiu stipriausiu užtaisu.