Pagrindinis > GURU UŽRAŠAI > Gražiausių Kosto Smorigino dainų...

Gražiausių Kosto Smorigino dainų vakaras Taujėnų dvare

2014-08-27

Besibaigiant vasarai, rugpjūčio 31 dieną, 16 val., pirmąkart į Taujėnų dvarą atvyksta aktorius, režisierius, atlikėjas Kostas Smoriginas. Gana retai pastaruoju metu koncertuojantis atlikėjas yra paruošęs geriausių savo dainų programą ir žada ją pristatyti Taujėnų dvaro lankytojams ir svečiams.
 
Kostas Smoriginas, kaip atlikėjas, puikiai pažįstamas visoms kartoms. Vyresnieji jį žino kaip aktorių, suvaidinusį ne vieną reikšmingą vaidmenį teatre ir kine, jaunoji karta pažįsta kaip grupių „Aktorių trio“ bei „Meilės trikampis“ narį, kurio ypatingai gražūs dainų tekstai bei žemas prikimęs balsas nepalieka nei vieno abejingo.
 
Kostas Smoriginas šiuo metu yra Valstybinio Jaunimo teatro aktorius, režisuoja spektaklius „Domino“ teatre, rengia koncertus Lietuvoje ir užsienyje. Tad kiekvienas susitikimas su talentinguoju menininku yra dovana klausytojui, kurią atlikėjas dovanoja kartą per kelis metus. 
 
Ypatingoje vietoje laukia ypatingas koncertas, kuriame skambės žinomiausios Kosto Smorigino dainos: „Paukščiai“, „Užtrauktukas“, „Broliui“ ir daugelis kitų puikių dainų, o savo programą atlikėjas paįvairins ir dainomis iš naujausiojo savo albumo, kuris ir vadinasi „Albumas“. Vakaro metu klausytojai turės galimybę įsigyti kompaktinių plokštelių. 
 
Paskutinę vasaros dieną geros muzikos ekspertai „Bardai LT“ kviečia praleisti prasmingai su teisinga muzika.