Pagrindinis > GURU UŽRAŠAI > Grupė “Elle G” išleidžia...

Grupė “Elle G” išleidžia debiutinį albumą „Never ending story“

2014-02-19

Merginų duetas “Elle G” pristato debiutinį albumą „Never ending story“ (lt. Niekuomet nesibaigianti istorija“)!  

Apie ką ši istorija? “Elle G” istorija prasidėjo Vilniuje, kai solfedžio suole užgimusi draugystė išaugo į muzikinį Elenos Augustinaitės ir Giedrės Nalivaikaitės duetą. Tuomet su ukulele, aksominiais balsais ir keletu barškučių sename lagamine merginos ėmė keliauti iš koncerto į koncertą, perdainuodamos vinilinės eros melodijas. Šį pavasarį “Elle G” užpūs jau antrąją gimtadieninio torto žvakutę. Per šiuos metus retro duetas spėjo išmaišyti Lietuvos miestus ir miestelius, pagroti kaimynams Latvijoje bei įsigyti gerbėjų Vokietijoje. Du rudens mėnesius praleidusios Berlyne merginos ne tik sugrojo daugybę koncertų, išbandė jėgas įrašinėjant electro swing dainą, bet ir nusifilmavo tarptautiniam kultūros kanalui ARTE kuriamoje swing'o muzikos dokumentikoje. Pagaliau, grįžusios į tėvynę, merginos nusprendė - būtent dabar atėjo laikas pasidžiaugti už tokius metus ir išleisti į pasaulį šį tą gražaus!

Kas tai per albumas? Debiutinį albumą sudaro aštuonios dainos. Tarp jų - klausytojams jau gerai pažįstamos senosios melodijos bei viena savos kūrybos daina. Albume pasirodo ir dvi lietuviškos gražuolės, prikeltos iš tarpukario kerų - Marytė ir Elytė. Vis dėlto albumas – labai tarptautinis. Melodijos jame skamba prancūzų, vokiečių, anglų ir lietuvių kalbomis. Tai atspindi “Elle G” metus, pilnus kelionių, kuriose ir gimė šio albumo idėja. Dainų skambesį albume papildo būrys žaviausių Vilniaus muzikantų, apsiginklavusių kontrabosu, trimitu, gitara, būgnais, smuiku ir net skalbimo lenta!
    Žodžiai „never ending story“ iš pirmosios Elenos ir Giedrės kūrybos dainos, tapę albumo pavadinimu – pažadas klausytojams, kad atlikėjos nesustos kurti ir ateityje tikisi pristatyti vis daugiau savo kūrybinių ieškojimų.
    “Elle G” džiaugiasi ir didžiuojasi, jog albumo viršeliui linijas paišė, braižė ir ornamentus raitė mylimiausias merginų iliustratorius Karolis Strautniekas.

Kur vyks albumo pristatymas? Įrašytas rūsyje, o pristatytas bus Vilniuje, vasario 26 dieną (trečiadienį), 20:30 val. muzikos klube “Tamsta”, kur jį bus galima ir įsigyti. Kaip pačiame albume, taip ir ant scenos, švelnų ir moterišką dueto skambesį papildyti pasiruošę patys šauniausi Vilniaus vyriškiai. Tai dviejų instrumentų žmogus Vytautas Narkevičius (smuikas, trimitas), žavusis kontrabosistas Kipras Pugačiukas, bičiulis iš “Garbanoto Bosisto” kompanijos Mantas Joneikis su gitara, skalbimo lentą muzikos instrumentu paverčiantis Dangiras Bugas ir nuoširdžiausias saksofono talentas Remigijus Rančys. Merginos žada ne tik gražiausias lietuviškas, prancūziškas ir angliškas melodijas iš naujojo albumo, smagiausias “Elle G” dainas, bet ir netikėtas premjeras.

Kam skiriamas albumas? Visiems senosios muzikos mylėtojams, svajotojams, kritikams, šokėjams, užkietėjusiems melomanams, romantikams, rimtiems profesoriams, seneliams ir močiutėms, draugams, fanams, mamoms ir tėčiams ir, žinoma, žavingiems nepažįstamiesiems.

Kaip reikėtų klausyti albumo? Darbo dienos pradžioje, jaukaus vakaro dviese metu, tingų sekmadienį, taip pat kelionėje automobiliu, geriausia prie jūros, ar bet kuriuo metu geriant kavą, vietoj pyragaičio (puiku, jei laikotės dietos).

Kada reikėtų dovanoti albumą „Never ending story“? Moters dienai. Mamos dienai. Vardo dienai. Gimtadienio proga. Vestuvių šventėje. Vietoj gėlių puokštės. Kai norisi atostogų Havajuose, o nėra už ką. Kai radiatoriaus šilumos širdžiai neužtenka. Visomis kitomis progomis, kurias dabar pamiršome, bet dažniausiai švenčiame.

Kurgi tas albumas? Merginoms mėnesiui išvažiuojant už jūrų marių, Lietuvoje paliekamos skambėti jų melodijos. „Never ending story“ jau šį savaitgalį pasirodys Rūdninkų knygyne Vilniuje, iš karto po albumo pristatymo koncerto vasario 26-ąją visoje Lietuvoje atsiras Coffee Inn kavinėse, o pirmomis kovo mėnesio dienomis sostinės skaitytų knygų knygyne“Mint Vinetu”, daiktų kelionių parduotuvėlėje “Šarka” bei kitose mažose stebuklingose vietelėse. Balandžio mėnesį “Elle G” pažada džiuginti Lietuvos publiką tęsdamos albumo pristatymo koncertus kituose Lietuvos miestuose.

Kas dar? Šia ypatinga proga su klausytojais “Elle G” dalinasi viena iš šilčiausių savo albumo dainų - „On A Coconut Island“.

Daugiau informacijos apie grupę.