Pagrindinis > GURU UŽRAŠAI > Grupė Journey of Mintyria...

Grupė Journey of Mintyria pristato debiutinį albumą

2015-09-07

Journey of Mintyria – vilniečių muzikos grupė, jau porą metų besiskinanti kelią į klausytojų širdis. Grupės muzika - tai savotiška minčių pasaulio kelionė, pagardinta roko, alternatyvos, kantri muzikos elementais ir eksperimentais. Rugsėjo 8 d. (antradienį) Vilniaus Kirtimų kultūros centre grupė pristatys debiutinį savo albumą „Didn‘t Drown“.
 
Žodis „mintyria“ - tai ansamblio narių naujadaras reiškiantis minčių pasaulį, kurį turi kiekvienas žmogus. Iš svajonių gimė pirmos dainos ir atsirado grupės pavadinimas, o ieškojimų kelyje buvo panaudota įvairi muzikinė stilistika su savitais bruožais ir spalvomis.
 
„Šis albumas yra neskubotas ir giliai išmąstytas, patikrintas laiko ir koncertinės patirties bendraujant su grupės fanais, kolegomis ir muzikais. Tikėkime, kad šis darbas yra puikus jaunuolių kūrybos ženklas tęsiant pažangias roko muzikos tradicijas ir ieškojimus“ – sako grupės muzikantai.
 
Grupėje Journey of Mintyria kuria ir groja Saulius Jegelevičius (gitara, vokalas), Tautvydas Meldaikis (gitara, vokalas), Karolis Kasikauskas (būgnai), Domantas Dragūnas (bosinė gitara) ir Simonas Šenderovas (perkusija). Albumą pristatančios grupės pasirodymą apšildys akustinės muzikos atlikėja Zulu (Rūta Jančiukaitė), kurios kūryboje atsiveria savita stilių įvairovė: nuo žaismingų iki lyriškų melodijų, plačiai persipynusių su dainuojamąja poezija bei lietuvių liaudies motyvais. 
 
„Mano kūryba kyla iš Didžiosios Gyvenimo Kelionės ir susideda iš siauresnių ir platesnių jos takų. Garsai sugeria visumą, kuri ir atsispindi mano kuriamoje muzikoje. Savo muziką tapatinu su afrikietišku žodžiu „zulu“ („dangus“) - tai erdvė, kurioje juda saulė, sukasi žvaigždės, ar plaukia debesys kartu su paukščių takais. Kartais čia plieskia žaibai ir laša lašai, tol kol danguje susipina vaivorykštė. “ – sako muzikantė.
 
Koncerto pradžia rugsėjo 8 dieną (antradienį) nuo 20 valandos Kirtimų kultūros centro koncertų salėje (Dariaus ir Girėno g. 69, Vilnius). Kirtimų kultūros centras, organizuodami debiutinio grupės Journey of Mintyria albumo „Didn‘t Drown“ pristatymą, dar kartą primena, kad pastaruoju metu čia vyksta vis daugiau įdomių koncertų, kviečiančių išeiti iš klausytojams įprastos zonos miesto centre.